Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

3 soļi veiksmīgam SEO

Ceturtdien reģistrēti 960 jauni Covid-19 gadījumi un saņemtas ziņas par trijiem SEO optimizācijas process ir laikietilpīgs, zināšanas un pieredzi pieprasošs. Tajā iekļauti vairāki soļi un etapi. Galvenās vadlīnijas kā tiek veikts SEO process, var izprast ielūkojoties SEO pakalpojumu sadaļā. Tajā izdalīti galvenie optimizācijas veidi – pilnā, tehniskā, iekšējā un ārējā. Tomēr, ir vairāki priekšnoteikumi labāku rezultātu sasniegšanai un nonākšanai augstākā pozīcijā Google meklētājprogrammas rezultātos. Lai labāk izprastu SEO procesu un tā norisi, esam apkopojuši 3 soļus veiksmīgam SEO.

Zināšanu pamats

Tā pat kā zinātniskajos pētījumos, arī SEO optimizāciju uzsākot nepieciešama teorētiskā bāze. Šoreiz gan nerunājam par vispārīgu teoriju, bet gan zināšanas un dati par lapu, kurai tiks veikta optimizācija. Šeit talkā nāks dažādi analītikas rīki, kas ne tikai noteiks to kā lapa perfomē, bet arī norādīs uz nepilnībām, kas ar lapu saistīti. Izpētes posmā nedrīkst aizmirst arī atslēgvārdu izpēti un nozares novērtējumu. Citiem vārdiem sakot – noskaidrot kādus atslēgvārdus lieto potenciālie pircēju un konkurenti.

Sāc ar optimizētu saturu

Ne vienmēr veicot SEO optimizāciju jāsāk pilnīgi no baltas lapas. Noderīgs var būt jau iepriekš radītais saturs. Iespējams, tam nepieciešams pievienot atslēgvārdus, izmainīt struktūru un pielāgot apjomu. Un tikai tad, kad sakārtots esošais resurss, ieteicams veidot jaunā satura plānu un to izpildīt. Tas ne tikai ietaupīs laiku, bet būs labs pamats tālākai optimizācijai.

Paliec informēts

Varētu šķist, kad darbs padarīts, SEO varam mest mieru un baudīt tā augļus. Patiesībā, kad veikta optimizācija, darbs ar to nebeidzas. Jāturpina gan veidot saturu, kas būs saistošs patērētājam, gan veiksmīgs algoritmu testam, gan jāpieskata lapas tehniskais stāvoklis un, ja nepieciešams, tas jāpielabo vai jāuzlabo. Un bez šaubām, interneta vide ir mainīga un konkurenti nāk un iet, tāpēc vienmēr jāpaliek modram un informētam, kas aktuāls nozarē. Kā arī regulāri jāiegūst atgriezeniskā saite no potenciālajiem un esošajiem klientiem – kādus atslēgvārdus izmanto, kas interesē un kas aktuāls.

Ja arī Tavam uzņēmumam nepieciešama profesionāli veikta SEO optimizācija, ieskaties SEO aģentūras SEO pakalpojumu sadaļā. Tur atradīsi labākos risinājumus, vēlamo rezultātu sasniegšanai.

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.