Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

4 faktori, ko ņemt vērā, izvēloties advokātu

Advokāts ir speciālists, kuram uzticēsiet konfidenciālu informāciju, kā arī vēlēsieties saņemt atbilstošu juridisku palīdzību. Ir vairāki aspekti, kas jāizvērtē, pirms tiek izvēlēts īstais speciālists – sākot ar kvalifikāciju un izmaksām, beidzot ar tiesību jomu un atrašanās vietu.

Aktuāla ilgtermiņa vai īstermiņa sadarbība?

Pirms sākt interesēties, kurš advokātu birojs vai zvērināts advokāts atbilst Jūsu vajadzībām, jādefinē, kādas šīs vajadzības ir. Kādēļ Jums ir vajadzīgi juridiskie pakalpojumi?

Ir gadījumi, kad palīdzēt var arī jurists, tādēļ ir svarīgi saprast, kāda speciālista pakalpojums Jums piemērotākais.

Svarīgi arī saprast – Jums vajadzīgs īstermiņa vai ilgtermiņa pakalpojums. Iespējams, Jums nepieciešama tikai advokāta vai jurista konsultācija. Bet varbūt ir sagaidāma tiesvedība un Jums aktuāla ilgtermiņa sadarbība?

Zinot to, kāda veida un apmēra palīdzība Jums ir nepieciešama, būs vienkāršāk saprast to, kurš juridiskais birojs vai speciālists konkrētajā situācijā būs piemērotākais.

Atrašanās vieta

Ir būtiska arī atrašanās vieta. Viens no vienkāršākajiem variantiem, kā atrast tuvumā esošus speciālistus, ir izmantot internetu. Meklētājā ierakstot, piemēram, ‘’advokāti Rīgā’’ vai ‘’juristi Valmierā’’, noteikti atradīsiet vairākus variantus.

Tomēr pirms sazinieties ar konkrēto speciālistu, iepazīstieties ar citu klientu atsauksmēm, lai uzzinātu vairāk par speciālista reputāciju un pieredzi.

Izmaksas

Ne mazāk svarīgs aspekts ir pakalpojuma izmaksas. Protams, tas atkarīgs no dažādiem faktoriem, bet vairumā gadījumu jau pirmajā konsultācijā Jums tiks pateikta pakalpojuma cena.

Pirmās advokāta vai jurista konsultācijas cena parasti nav pārāk liela, jo tā paredzēta, lai noskaidrotu būtiskas nianses un vienotos par tālāko sadarbību.

Komunikācija

Vienalga, vai Jums ir vajadzīga tikai juridiskā konsultācija vai ilgāka sadarbība, ļoti svarīga ir komunikācija. Pārliecinieties, ka tiek nodrošināta savlaicīga un ērta komunikācija, kā arī klientiem tiek sniegtas izsmeļošas atbildes uz visiem interesējošiem jautājumiem.

Neatkarīgi no tā – aktuāli advokāti Valmierā vai juristi Rīgā, ir vērts uzzināt, kādus pakalpojumus piedāvā lielākais advokātu un juristu birojs ārpus Rīgas – “Atlācis un Partneri”. Zinoši un pieredzējuši speciālisti sniegs konsultācijas un ieteiks labākos risinājumus tieši Jūsu situācijā. Plašāku informāciju iespējams uzzināt interneta vietnē www.eabirojs.lv.

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.