Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

4 idejas viesistabas iekārtojumam

Neatkarīgi no tā, vai tikko esat ievācies jaunā mājoklī vai arī vēlaties pārkārtot esošo, ir jādomā par katras telpas iekārtojumu, lai tā būtu ne vien skaista, bet arī funkcionāla. Katrai telpai ir sava specifika un principi, kas būtu jāievēro – šoreiz vairāk par to, kas jāņem vērā, iekārtojot viesistabu.

Meklējiet līdzsvaru

Ja vēlaties iekārtot formālu viesistabu, tad pareizais princips, kas ir jāievēro, ir simetrija. To arī var attiecināt uz mazām telpām, kur svarīgi, lai tā netiktu pārblīvēta ar mēbelēm. Lai panāktu vēlamo efektu, Jūs varat izvēlēties, piemēram, dīvānu, pieskaņotus atpūtas krēslus un kafijas galdiņu starp tiem.

Ja plānojat telpā novietot arī televizoru, parūpējieties, lai tas būtu redzams no dažādām istabas vietām.

Padomājiet par funkcionalitāti

Ja bieži uzņemat viesus, šeit derētu aizdomāties par tādu lietu, kā izvelkamais dīvāns, ko vajadzības gadījumā var pārvērst guļvietā. Lieliski, ja dīvānam ir ietilpīga veļas kaste, jo tā atvieglos segu, spilvenu un citu lietu uzglabāšanu.

Izvēlieties centrālo punktu telpā

Istabas iekārtošana ritēs raitāk, ja sākumā tiks izvēlēts centrālais punkts. Tas var būt jau pieminētais televizors, bet arī labi fokusa punkti ir logs vai kamīns.

Padomājiet par to, kā notiks pārvietošanās telpā

Plānojot telpas iekārtojumu, padomājiet arī par to, kā notiks pārvietošanās telpā. Tas palīdzēs saprast, kā vislabāk izkārtot mēbeles.

Kad viesistaba kalpo vairākiem mērķiem, piemēram, atpūtai un darbam vai arī tā apvienota ar virtuvi, labs variants ir sadalīt telpu zonās izmantojot mēbeles. Šim nolūkam noderēs, piemēram, plauktu sistēmas.

Kad zināms mēbeļu un citu svarīgo elementu plānojums, laiks apskatīt veikalu piedāvājumu, lai izvēlētos visu viesistabas iekārtošanai vajadzīgo.

Meklējot nepieciešamo, neaizmirstiet izmantot interneta sniegtās iespējas un ieskatīties mēbeļu veikala ‘’Kate ‘’ piedāvājumā, kur atradīsiet skaistas un kvalitatīvas korpusa mēbeles, dīvānus un citas mēbeles modernas istabas iekārtojumam. Ja plānojat iekārtot ne tikai viesistabu, bet arī citas mājokļa telpas, arī tad visas vajadzīgās mēbeles atradīsiet www.kate.lv.

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.