Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

4 kritēriji, ko ņemt vērā, izvēloties vasaras riepas

Līdz ar siltāka laika iestāšanos, auto īpašnieki sāk domāt par sava spēkrata aprīkošanu ar jaunajai sezonai atbilstošām riepām. Daudz tiek runāts par vasaras riepu svarīgumu un īpašībām, taču, kad pienāk laiks tās iegādāties, var gadīties apjukt – kuras riepas labākās? Ir skaidrs, ka vienas pareizās atbildes uz šo jautājumu nav, jo izvēli nosaka vairāku faktoru kopums. Tomēr piedāvājumā orientēties būs vieglāk, ja zināsiet svarīgākos kritērijus, kam pievērst uzmanību.

  1. Vasaras vai vissezonas riepas?

Piedāvājumā ir gan vasaras, gan vissezonas riepas. Būtiskākā vissezonas riepu priekšrocība ir ērtības, jo nav nepieciešama tik bieža riepu montāža. Tomēr ir jārēķinās ar to, ka vissezonas riepas veiktspējas ziņā nevar sacensties ar konkrētai sezonai paredzētām riepām, tādēļ vissezonas riepas labāk izvēlēties tad, ja ar auto tiek braukts reti.

  1. Riepu izmērs

Svarīgs faktors, izvēloties riepas, ir to izmērs. Tas ir jāizvēlas atbilstoši auto ražotāja rekomendācijām. Neatbilstošs riepu izmērs negatīvi ietekmē auto vadāmību, braukšanas komfortu, kā arī degvielas patēriņu.

Informāciju par piemērotajiem riepu izmēriem atradīsiet auto īpašnieka rokasgrāmatā, uz iepriekšējās riepas sānu malas vai tiešsaistē pieejamos riepu kalkulatoros. Ja rodas šaubas par pareizā izmēra izvēli, konsultējieties ar speciālistu!

  1. Zīmols

Būtisks aspekts ir riepu kvalitāte. Ir skaidrs, ka pasaulē atzītie riepu zīmoli ir teicama izvēle, jo tie parasti uzrāda tos labākos rezultātus neatkarīgajos riepu testos. Taču tas nenozīmē, ka labas riepas atradīsiet tikai Premium klasē. Kvalitatīvas vasaras riepas ir pieejamas arī pie mazāk zināmiem ražotājiem un dažādās cenu kategorijās.

  1. Riepu iegādes vieta

Riepas ir iespējams iegādāties dažādās tirdzniecības vietās, tomēr, ja tiek izvēlēts uzticams riepu serviss, saņemsiet vairākas priekšrocības – tur pieejams plašs riepu piedāvājums, speciālistu konsultācijas, kā arī riepu montāža, balansēšana, nereti arī – iepriekšējās sezonas riepu glabāšana.

Ja meklējat labas vasaras riepas savam auto, MMK Riepu Serviss būs teicama izvēle. Riepu serviss strādā jau kopš 2013. gada, klientiem piedāvājot ne tikai kvalitatīvas riepas no labākajiem ražotājiem, bet arī plašu pakalpojumu klāstu. Vairāk uzziniet MMK Riepu Serviss mājas lapā www.mmkserviss.lv.

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.