Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

4 noderīgi padomi kafijas automāta apkopē

Kafijas automāta iegāde ir viens no labākajiem ieguldījumiem, ko kafijas cienītājs var veikt. Kvalitatīvs kafijas automāts, ja vien tam tiek nodrošināta regulāra un pareiza apkope, darbosies vislabākajā veidā, lai ikreiz Jums sniegt izcilu kafiju.
Turpinājumā noderīgi ieteikumi, kas palīdzēs Jums uzlabot kafijas automāta darbību un kalpošanas laiku.

Pareiza kafijas automāta uzstādīšana un lietošana

Lai nodrošinātu ilgtspējīgu un atbilstošu kafijas automāta darbību, jāsāk ar tā pareizu uzstādīšanu un lietošanu. Iepazīstieties ar uzstādīšanas un lietošanas instrukciju, lai nepalaistu garām būtiskas nianses, kas vēlāk var pārvērsties grūti atrisināmā problēmā.

Ja trūkst pārliecības, konsultējieties ar speciālistiem, kuri sniegs padomus un palīdzēs veikt korektu iekārtas uzstādīšanu.

Piena sistēmas tīrīšana

Daļa kafijas automātu ir aprīkoti ar automātisko tīrīšanas funkciju, bet citi – jāiztīra manuāli. Kas attiecas uz tvaika caurulīti, pēc lietošanas tā ir jānotīra ar mitru lupatiņu – tas nepieciešams gan higiēnas nolūkos, gan arī, lai nodrošinātu korektu kafijas automāta turpmāko darbību.

Kafijas pupiņu tvertnes iztukšošana

Ja kafijas automātu izmantojat katru dienu, tad kafijas pupiņu izmantošana un tvertnes papildināšana ar jaunu pupiņu porciju ir regulāra ikdienas sastāvdaļa. Savukārt, ja zināms, ka kafijas automātu neizmantosiet ilgāku laiku, noteikti iztukšojiet kafijas pupiņu tvertni. Pretējā gadījumā mazinās kafijas pupiņu kvalitāte, turklāt pupiņu sadalīšanās rezultātā tvertnē var rasties melni un grūti tīrāmi nosēdumi.

Kafijas automāta atkaļķošana

Lai nodrošinātu ilgtspējīgu kafijas automāta darbību un izcilas garšas dzērienu, svarīgi izmantot labas kvalitātes ūdeni. Priekšroka būtu jābūt filtrētam ūdenim, jo krāna ūdens veicina ierīces aizkaļķošanos un ietekmē arī dzēriena garšu.

Kafijas automāta apkope nav ne sarežģīta, ne dārga, tomēr tā prasa regulāras pūles. Ja tomēr nepieciešams kafijas automāta remonts, uzticiet to zinošiem speciālistiem! Ieskatieties www.kafijaspasaule.lv, lai iepazītos ar uzņēmuma nodrošināto pakalpojumu klāstu – kafijas automātu apkopi, remontu, kalibrēšanu un diagnostiku. Uzņēmuma darbinieki palīdzēs arī tad, ja vajadzīgs jauns kafijas automāts – sniegtie padomi ļaus Jums pieņemt vislabāko lēmumu!

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.