Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

4 svarīgi jautājumi par saules paneļu uzstādīšanu

Kurs šodien nav dzirdējis par saules paneļiem? Grūti būtu atrast šādu cilvēku. Saules paneļi ir populārs risinājums mūsdienās, turklāt tas ļauj samazināt elektroenerģijas izmaksas un parūpēties par vidi. Tomēr pirms saules paneļu iegādes un uzstādīšanas ir vērts iepazīties ar aktuālo informāciju, lai pieņemtu ilgtspējīgāko lēmumu. Turpinājumā 4 būtiski jautājumi, kas būtu jānoskaidro pirms saules paneļu uzstādīšanas.

 1. Vai saules paneļi ir efektīvi visos gadalaikos?
  Saules paneļi visefektīvāk darbojas saulainā laikā, tādēļ vasaras sezonā to ražīgums ir lielāks nekā, piemēram, ziemā. Tomēr ir jāņem vērā tas, ka saules paneļu veiksmīgai darbībai nav nepieciešami tieši saules stari, tādēļ elektroenerģija tiek ražota arī ziemas periodā, taču mazāk nekā siltajā sezonā.
 2. Ar kādām izmaksām jārēķinās?
  Saules paneļu uzstādīšana prasa salīdzinoši lielus sākotnējos ieguldījumus, taču pareizi izvēlēti saules paneļi atmaksājas. Tieši tādēļ saules paneļu cena nav vienīgais faktors, kas jāvērtē. Svarīga ir arī risinājuma kvalitāte un atbilstība konkrētajām vajadzībām.
  Lai atrastu labāko piedāvājumu, apskatiet vairākas iespējas un noskaidrojiet, kāda ir saules paneļu cena un kvalitāte.
 3. Cik ilgi kalpo saules paneļi?
  Vēl kāds svarīgs aspekts ir saules paneļu kalpošanas laiks. Parasti tas ir no 25 līdz 30 gadiem. Kā redzams, saules paneļi ir ilgtermiņa risinājums, kas jāizvēlas rūpīgi. Neskaidrību gadījumā vienmēr konsultējieties ar zinošiem speciālistiem, lai saņemtu labākos ieteikumus.
 4. Ko vēl ņemt vērā?
  Lai saules paneļi nodrošinātu maksimālo efektivitāti, ir svarīgi izvēlēties atbilstošu jaudu. Izvērtējiet mājsaimniecības ieradumus un elektroenerģijas patēriņu dažādos laika posmos, lai atrastu atbilstošāko risinājumu!

“Baltijas Elektro Sabiedrība” – efektīvi risinājumi vienmēr
Apsverat iespēju iegādāties un uzstādīt saules paneļus? Apskatiet uzņēmuma “Baltijas Elektro Sabiedrība” piedāvājumu, lai izvēlētos atbilstošu risinājumu.

“Baltijas Elektro Sabiedrība” ir viens no vadošajiem elektrovairumtirdzniecības uzņēmumiem Latvijā un vienīgais starptautiskais tāda tipa uzņēmums pie mums valstī. Šajā nozarē tas strādā jau 30 gadus, no tiem jau 25 gadus ietilpst Würth grupā.

“Baltijas Elektro Sabiedrība” nodrošina risinājumus ārējo un iekšējo inženiertīklu un apgaismojuma izbūvei, ūdensapgādei, kā arī telekomunikācijām. Viena no jaunākajām uzņēmuma darbības jomām ir saules paneļu un parku ierīkošana. Uzziniet vairāk www.be.lv.

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.