Liepājas mākslas vingrotājas izcīna godalgotas vietas

No 5. līdz 6. oktobrim Rīgā norisinājās Latvijas Jaunatnes meistarsacīkstes mākslas vingrošanā “2. Federācijas kauss”, kurā piedalījās 27 Liepājas Kompleksās sporta skolas audzēknes.

1.vietu daudzcīņā izcīnīja Karolīna Štālberga, Uļjana Stankeviča, Jeļizaveta Prijma, Marianna Jankoviča, Taisija Molotoka, Nikola Smirnova, Šarlote Štālberga, portālu “ReKurZeme” informē Liepājas Kompleksās sporta skolas preses pārstāve Simona Laiveniece.

1. vietu izcīnīja Sofija Mnaidarova, Marina Molčanova, Daniela Auziņa. 3. vietā ierindojās Sofija Viktorija Sevastjanova, Jekaterina Prijma, Adriana Šeibe un Adele Antipina.

Treneres atzīmē, ka tika izcīnītas arī vairākas medaļas atsevišķos veidos. Jaunajām mākslas vingrotājām nākamais starts jau pavisam drīz – no 11. līdz 13. oktobrim notiks Rīgas pilsētas čempionāts.