Liepājas mākslas vingrotājas veiksmīgi startē Rīgas atklātajā čempionātā

No 11. līdz 13. oktobrim Rīgā notika Rīgas pilsētas atklātais čempionāts pieaugušajiem un jaunatnes meistarsacīkstes mākslas vingrošanā. Tajā piedalījās 11 Liepājas Kompleksās sporta skolas audzēknes, portālu “ReKurZeme” informē Liepājas Kompleksās sporta skolas preses pārstāve Simona Laiveniece.

1.vietu daudzcīņā izcīnīja Alise Kalniņa, Margarita Margo Zvirgzda un Nikola Vasiļjeva.

2.vietu daudzcīņā ieguva Adriana Rone, Evelīna Ivanova un Diāna Ovčiņņikova.

Atsevišķos veidos Nikola Vasiļjeva izcīnīja trīs zelta medaļas savā vecuma grupā, savukārt Evelīna Ivanova izcīnīja 1. vietu vingrojumā ar bumbu. Margarita Zvirgzda ieguva zelta medaļas vingrojumos ar apli, bumbu un vālēm. Diānai Ovčinņikovai ir zelts vingrojumā ar bumbu. Adele Antipina izcīnīja zeltu un Šarlote Štālberga sudraba medaļu vingrojumā ar vālēm.

Galvenā trenere Tatjana Ņikitina ir ļoti gandarīta ar sasniegtajiem rezultātiem: “Novembra beigās gaidāms galvenais starts šajā pusgadā – LR čempionāts, kuram mūsu vingrotājas turpina cītīgi gatavoties.”