Liepājā aizvadīts tenisa dubultspēļu turnīrs U12 vecuma grupai

Svētdien, 13. oktobrī, LOC Tenisa hallē norisinājās tenisa sacensībās “LTSS Dubultspēļu turnīrs” U12 vecuma grupai. Liepājas Tenisa sporta skolas audzēkņi izcīnīja vienu 1.vietu, divas 2.vietas un vienu 3.vietu.

LTSS Dubultspēļu turnīrā U12 piedalījās 14 jaunietes, kas bija apvienojušās 7 pāros un 12 jaunieši – 6 pāros.
Zēnu konkurencē par sacensību uzvarētājiem kļuva ar 1.numuru izsētie Deniss Griguļēvičs (Orange tennis group) un Džoni Tors Martens (V Tennis Academy), savukārt, 2.vietā ierindojās ar 2.numuru izsētie Liepājas Tenisa sporta skolas audzēkņi Emīls Latišs un Ernests Škuburs.

Tikmēr uz goda pjedestāla zemākā pakāpiena, ar izcīnīto 3.vietu, stājās liepājnieki Olivers Saukants un Kārlis Gustavs Hamitovs.

Meiteņu konkurencē ar 1.numuru izsētās liepājnieces Jaroslava Golovanova un Laura Devrinde nodrošināja, ka zelta medaļas paliks Liepājā. 2.vietā ierindojās ar 2.numuru izsētās liepājnieces Vasilisa un Veronika Melančenko. Tikmēr bronzas medaļas izcīnīja Riga Tennis Academy audzēknes – Anna Delzova un Odrija Timiniece.