“Nīca/OtankiMill” telpu futbola virslīgā uzvar “Salaspili”

Sestdien, 26. oktobrī, Nīcas sporta hallē “Optibet” telpu futbola virslīgā “Nīca/OtankiMill” ar 6:2 uzvarēja “Salaspili”.

Desmitajā minūtē nīceniekus vadībā izvirzīja Raivis Svilis, bet līdz pirmā puslaika beigām vēl katrs pa vieniem vārtiem guva Valdis Nicis, Mārtiņš Auziņš un Tomass Toms Sprūds.

Otrā puslaika sākumā “Nīcas/OtankiMill” futbolists Jans Bespjorstovs raidīja bumbu savos vārtos – 4:1.

Spēles turpinājumā R. Svilis mājiniekiem atjaunoja četru vārtu pārsvaru. Otrā puslaika vidū Daniels Buks nīceniekiem guva jau sestos vārtus. Viesiem līdz otrā puslaika beigām vienus vārtus izdevās atgūt.

Virslīgas turnīra tabulā nīcenieki ar 12 punktiem ir trešajā vietā. Tikpat punktu ir priekšā esošajiem “Riga Futsal Club” un “RFS Futsal”.

Sestdien, 2. novembrī, pulksten 17 Nīcas sporta hallē “Optibet” telpu futbola virslīgā “Nīca/OtankiMill” spēlēs pret “Nikers”.