Vērgales pagasta svētku otrā diena
Vērgales centra laukums
15. jūlijā visas dienas garumā tiks svinēti Vērgales pagasta svētki.
Svētku galvenā diena – sestdiena – sāksies astoņos no rīta, kad Vērgales centra dīķī notiks “OM Carp Vērgale” kausa izcīņa fīdermakšķerēšanā. Copmaņi sacentīsies četru stundu garumā. Labākie kļūs zināmi pusdienlaikā.
No pulksten 11 līdz 15 Vērgales centrā varēs iepirkties pusdienlaika tirgū. Būs arī aktivitātes ģimenēm un radošās darbnīcas: lielās spēles, burbuļi, sejiņu apgleznošana, gliter tetovējumi, plenērs kopā ar Katrīnu Pomeranci, dabas darbnīca kopā ar Agnesi Akerfeldi, rokrakstus analīzēs Dina Lieģe. Varēs tikt arī pie hennas zīmējuma. Darbosies “Kūku lādes” Pop-up kafejnīca.
Svētku laikā “Radi vidi pats” piedāvās pārmaiņas punkta telti. Svētku laikā būs arī spēle par modes industrijas ietekmi uz vidi un otrreizējās pārstrādes darbnīcas (tetra paku maciņi, auskari, paklājiņu tamborēšana u.c.)
Sestdien pulksten 12 Vērgales pamatskolas sporta laukumā publiku priecēs “Ziņģes brāļi” no Bauskas un vidējās paaudzes deju kolektīvs “Vērgalīte”.
Pulksten 14 Vērgales kultūras namā tiks atklāta vērgalnieku KOPizstāde.
Vērgales pagasta svētku otrā diena noslēgsies ar Nakts trasi. Sākums pulksten 22 pie sporta zāles.
Anastasija komentē:
Ētikas padome: “Bez Tabu” pārraidījis sižetu par Liepājas Reģionālās slimnīcas darbinieci, nepārbaudot faktus
Es esmu tā pati radiniece, kuras stāsts tika atspoguļots raidījumā Bez Tabu. Vēlos uzsvērt, ka viss, ko esmu paudusi, balstās uz manu personīgo pieredzi un novērojumiem saistībā ar situāciju ar manu[...]
Xx komentē:
Ētikas padome: “Bez Tabu” pārraidījis sižetu par Liepājas Reģionālās slimnīcas darbinieci, nepārbaudot faktus
Aleksandra, faktus studijā!
Aleksandra komentē:
Ētikas padome: “Bez Tabu” pārraidījis sižetu par Liepājas Reģionālās slimnīcas darbinieci, nepārbaudot faktus
Bet tas gan ir taisnība,šī slimnica ir miruši daudz pacienti,gan dēļ medmasas,gan dēļ ārstiem. Medmāsas tas vispar ir cits stāsts. Briesmīga attieksme pret cilvēkiem šī slimnica ir norma