Mūzikas festivāls "Rimbenieks" Bārtā
Sākums: 19:00 17.08.2023
Bārtas kultūras nams
Ceturtdien, 17. augustā, pulksten 19 mūzikas festivālā “Rimbenieks” Bārtas Kultūras namā skanēs dzīvīga, uzmundrinoša un veldzējoša, ornamentāli bagātināta baroka mūzikas programma ar kompozīcijām, ko radījuši ģēniji – Georgs Frīdrihs Hendelis, Antonio Vivaldi un Žans Marī Leklērs. Muzicēs Liepājas Simfoniskā orķestra mākslinieki orķestra koncertmeistares Līgas Baltābolas vadībā, kā arī Lielās mūzikas balvas 2018 nominante un aizrautīga senās mūzikas interprete klavesīniste Gertruda Jerjomenko.
Sanita komentē:
Ētikas padome: “Bez Tabu” pārraidījis sižetu par Liepājas Reģionālās slimnīcas darbinieci, nepārbaudot faktus
Labāk būtu uzņēmuši sižetu par dr. Auptmani!😌Vot tur būtu gan liecinieki, gan fakti, gan arī ar visa raidījuma laiku nepietiktu , lai aprakstītu viņas uzvedību!
Puma komentē:
Ētikas padome: “Bez Tabu” pārraidījis sižetu par Liepājas Reģionālās slimnīcas darbinieci, nepārbaudot faktus
LRS ir tāds 50/50. Vai nu ļoti labi ārsti un pārējais personāls, vai gluži pretēji. Atkarīgs gan no nodaļas, gan maiņas, kā arī no nodaļas vadītāja.
Nu tā kaut kā !!! komentē:
Ētikas padome: “Bez Tabu” pārraidījis sižetu par Liepājas Reģionālās slimnīcas darbinieci, nepārbaudot faktus
Ja iet runa par raidījuma " Bez tabu" raidījumu, tad es nebūtu tik kritiska, jo tiem "ekrāna cilvēkiem" nav nekādas vainas,jo visiem nekad neizdabāsi !!! Nu tiesa ,es personīgi arī, kad ieslēdzu[...]