Lielā Dienvidkurzemes ripināšanās
Sākums: 10:00 21.04.2025
Pāvilostas kultūras nams
Otrajās Lieldienās, 21. aprīlī, Dienvidkurzemes novadā norisināsies vērienīgs un aizraujošs pasākums – “Lielā Dienvidkurzemes ripināšanās”, priecējot gan vietējos iedzīvotājus, gan novada viesus, ieskandinot pavasari un kopīgi svinot pavasarīgākos gada svētkus – Lieldienas.
Pasākuma starts tiks dots Pāvilostā, kur no pulksten 9 sāks ierasties krāšņās un košās tūrisma rallija ekipāžas, lai pulksten 10 dotos izveidotajos rallija maršrutos. Rallija dalībniekiem būs jāveic aizraujoši uzdevumi pie vietējiem uzņēmējiem.
Kaimiņš komentē:
Kurp doties Lieldienu brīvdienās? Pasākumi Dienvidkurzemes novadā un Liepājā
Ieraudzīju Facebook, ka Gaviezē reklamē izstādi. Cepuri nost vietējiem iedzīvotājiem par sarosīšanos! Pašam dzimtas saknes tur meklējamas. Bet kur palika tās darbnīcas un zupa, kas bija virtuālajā[...]
Aita komentē:
FOTO: Liepājas Latviešu biedrības namā priecē kazas, aitas un truši
Kaza un parkets?!
Notārs Lotārs komentē:
“Manas laimīgās stundas ir tad, kad deguns neasiņo,” Raimonda dzīve ar reto slimību
Ja gribat pievienot slimības nosaukumu iekavās oriģinālvalodas rakstībā, tad to vajadzētu darīt pareizi - nosaukums ir Osler–Weber–Rendu sindroms vai slimība, vai Rendu-Osler-Weber autora izvēlētajā[...]