Loading Notikumi

« Visi Notikumi

Jaunā gada sagaidīšanas svinības Liepājas Okupācijas muzejā

Dec. 19 / 17:00

No ceturtdienas, 11. decembra, Liepājas okupācijas muzejā K. Ukstiņa ielā 7/9 skatāma izstāde “Tā, lūk, griežas dzīves rats, klāt ir atkal Jaunais gads! Padomju laika Jaunā gada rotājumi un apsveikuma kartītes”. Šī izstāde piedāvā apskatīt spožus un krāsainus padomju laika eglīšu rotājumus, apsveikumu kartītes un telegrammas.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.
Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Piektdien, 19. decembrī, pulksten 17 Liepājas okupācijas muzejs aicina uz nelielām Jaunā gada sagaidīšanas svinībām, kur bērni pie eglītes skaitīs dzejolīšus un dziedās dziesmiņas, skanēs tā laika iemīļota mūzika.

Par to parūpēsies Liepājas Bērnu un jaunatnes centra struktūrvienības “Vaduguns” folkloras kopa “Ķocis” dalībnieki, vadītāja Solveiga Kūlaine, bet tā laika populāras melodijas spēlēs akordeonists Deniss Liekne.

Detaļas

  • Datums: Dec. 19
  • Laiks:
    17:00

Vieta

  • Liepājas Okupācijas muzejs
  • K. Ukstiņa iela 7/9
    Liepāja,
    + Google Karte

Reklāma

Atbildēt