Svētdiena, 15. marts
Amilda, Amalda, Imalda
weather-icon
+12° C, vējš 1.79 m/s, R-ZR vēja virziens
ReKurZeme.lv bloku ikona

Aicina pārbaudīt veselību

Aizputes kultūras namā 29. martā no pulksten 11 līdz 14.30 notiks Aizputes Diabēta un invalīdu biedrības organizētā “Veselības diena 2014”.

Veselības dienā ikviens tiek aicināts bez maksas noteikt cukura un holesterīna līmeni asinīs. Pasākumā diabēta pacientiem būs iespēja bez maksas apmainīt vecās paaudzes glikometrus pret jaunās paaudzes aparātiem. Ikvienam tiks piedāvāta arī izglītojoša lekcija par iespējām uzlabot veselības stāvokli.
Apmeklētāji bez maksas varēs saņemt arī atbilstošu literatūru un konsultācijas, kā arī informāciju par biedrību. Klātesošos iepazīstinās ar pilnsapulces lēmumiem un biedrības vadības ziņojumiem. Notiks 2013. gada bilances apstiprināšana un valdes pārvēlēšana. Noslēgumā būs Aizputes novada pa darbnieku koncerts.

ReKurZeme.lv bloku ikona Komentāri

ReKurZeme.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.