Aizputes mūzikas skola iecerējusi arī turpmāk rīkot festivālus, jo nesen notikušajā klavieransambļu festivālā “Aizpute 2008” spēja sapulcināt vairāk nekā pussimts dalībniekus no daudzām Latvijas vietām.
Klavieransambļu festivāla “Aizpute 2008” laikā tika apspriestas arī tā tālākās gaitas, prognozējot, ka nākamā kopā sanākšana varētu notikt pēc diviem gadiem, stāsta Aizputes mūzikas skolas direktore Arta Kangīzere. Viņa norāda, ka šajā mācību gadā skolā būs vēl akordeonistu ansambļu festivāls. Savukārt nākamā gada pavasarī festivāls būs kora klasēm.
Klavieransambļu festivālu rīkoja mūzikas skolas programmas “Taustiņinstrumentu spēle, klavierspēle” vadītāja Kristīne Petrova kopā ar saviem kolēģiem, un tā mērķis bija veicināt meistarības izaugsmi, pieredzes apmaiņu, tādēļ nenotika priekšnesumu vērtēšana. Festivālu atklāja klavierklases audzēkne Valda Krauze. Mājiniekus vēl pārstāvēja pedagogu Aigas Tiltiņas un Rintas Balodes sagatavotie audzēkņi Madara Ļaudama, Rūta Sudare, Meldra Ķemere, Anna Sedliņa, Lelde Plamše un Rota Brūna.
“Lielākā daļa dalībnieku Aizputē bija pirmo reizi. Atzinīgi novērtēja mūsu pilsētu un skolu, sakot, ka pie mums ir laba aura, katram pedagogam sava klase, arī labs nodrošinājums ar instrumentiem,” palepojas A. Kangīzere.