Ceturtdiena, 16. aprīlis
Mintauts, Alfs, Bernadeta
weather-icon
+11° C, vējš 2.34 m/s, A-DA vēja virziens
ReKurZeme.lv bloku ikona

"Vērgalnieki bildē" ceļo pie skatītājiem

Pirmo reizi kopā sanācām 2005. gada 16. februārī – todien bijām 17. Šajā laikā dalībnieku sastāvs ir mainījies, esam apmēram 10, bet no pirmās reizes palikuši Benita Baltrune, Iveta Vanaga, Andris Zaļkalns un es – Daina Vītola. Katru gadu savus labākos, interesantākos darbiņus apkopojam izstādē “Vērgalnieki bildē”. Nosaukums atbild uz jautājumu: “Ko dara? Bildē!”

Šoreiz izstādē ir arī Ivara Lapiņa darbi, kas uzņemti no Vērgales baznīcas torņa.

Izstāde apceļo visu pagastu – Saraiķus, Ziemupi un Vērgali. Iepriekšējā pabija arī Cīravā un Kalvenē. Cilvēkiem patīk. Dažu autoru darbi februārī tika izstādīti Liepājas Fotostudijas 50. jubilejas izstādē “Ceļš” Liepājas muzejā.

Nodarbības vada mūsu pusē labi pazīstams fotogrāfs – Varis Sants. Kopā fotografējam, apgūstam foto apstrādi, reizēm vien runājam par fotogrāfēšanu.

Tās ir patīkamas kopā sanākšanas reizes, jo esam tik dažādi, bet visus mūs saista vēlme mācīties pasauli piefiksēt caur fotoobjektīvu – tādu, kādu katrs to ieraugām.

Portāla piezīme: izstāde “Vērgalnieki bildē” līdz 31. jūlijam apskatāma arī Liepājā, tirdzniecības nama “Kurzeme” 3. stāvā.

ReKurZeme.lv bloku ikona Komentāri

ReKurZeme.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.