Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Aicina izvirzīt kandidātus “Goda un Gada liepājnieks 2021” titulam

Publicitātes foto

Lai novērtētu līdzcilvēku darbu un sasniegumus, kas Liepājai un liepājniekiem pērn bijuši īpaši nozīmīgi, Liepājas pašvaldība aicina ikvienu ieteikt pretendentus Liepājas pilsētas apbalvojumam “Goda un Gada liepājnieks 2021”, aģentūru LETA informēja pašvaldības sabiedrisko attiecību un mārketinga daļā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pieteikumus var iesniegt no šodienas līdz 29.janvārim. Goda un Gada liepājniekus tradicionāli sveic Liepājas dzimšanas dienā, 18.martā.

Apbalvojumu komisijas vadītājs, Liepājas valstspilsētas pašvaldības domes priekšsēdētājs Gunārs Ansiņš (“Liepājas partija”) uzsver, ka liepājnieki visos laikos ir bijuši stipri, neatlaidīgi un mērķtiecīgi. Neskatoties uz sarežģīto laiku, arī pērn cilvēki viens otram ir nesavtīgi snieguši atbalstu, realizējuši jaunas iniciatīvas visdažādākajās jomās un godprātīgi darījuši vēl daudzas labas lietas. “Aicinu paskatīties uz saviem līdzcilvēkiem un novērtēt viņu devumu Liepājas un liepājnieku labā, pasakot paldies un nominējot Goda vai Gada liepājnieka titulam,” aicina Ansiņš.

Gada liepājnieka titulam var ieteikt jebkuru Liepājai tuvu cilvēku, gan sabiedrībā pazīstamus cilvēkus, kultūras, sporta, izglītības, uzņēmējdarbības jomas pārstāvjus, gan arī apkalpojošajā, sociālajā un citās jomās strādājošos, kuriem pateicoties 2021.gadā radītas un īstenotas jaunas idejas, sarīkoti pilsētai nozīmīgi pasākumi vai kuru veiksmīgā uzņēmējdarbība, vadītie projekti, aktīvā sabiedriskā darbība bijusi īpaši pamanāma.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Gada liepājnieka titulu vienam cilvēkam var piešķirt arī vairākkārt. Savukārt titulu “Goda liepājnieks” piešķir par īpašiem nopelniem Liepājas labā – tie var būt valsts, pašvaldības, sabiedriskajā, kultūras, izglītības, zinātnes vai saimnieciskajā darbā. Tas var būt gan atsevišķs izcils darbs, gan ilgstoša un panākumiem bagāta darbība. Goda liepājnieka titulu piešķir vienu reizi mūžā.

Iesniegtos pretendentus Goda un Gada liepājnieka titulam izvērtēs Apbalvojumu komisija Ansiņa vadībā, kurā darbojas 15 dažādu nozaru pārstāvji, no kuriem liela daļa bijuši Goda un Gada liepājnieku godā – Baiba Bartkeviča, Varis Jansons, Gunta Jākobsone, Valērijs Jepiskoposovs, Irita Kalēja, Zigurds Kirhners, Roberts Klēpis, Aldis Kļaviņš, Monta Krafte, Ivars Krastiņš, Andris Lanka, Anda Pūce, Juris Raķis.

Lēmums par Liepājas apbalvojuma piešķiršanu tiks pieņemts 17.februāra domes sēdē.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.