Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Aicina uz tiešsaistes sarunu ar Liepājas domes priekšsēdētāju

Gunārs Ansiņš. Publicitātes foto

Lai pārrunātu šī brīža Liepājas attīstības aktualitātes un kopīgi ar iedzīvotājiem apspriestu pilsētai būtiskus jautājumus, trešdien, 26. oktobrī, pulksten 19 sociālā tīkla Facebook Liepājas kontā ikviens interesents aicināts uz tiešsaistes sarunu ar Liepājas valstspilsētas pašvaldības priekšsēdētāju Gunāru Ansiņu, portālu “ReKurZeme” informē Liepājas valstspilsētas pašvaldības Domes priekšsēdētāja padomniece Santa Margeviča.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Iedzīvotāju līdzdalība pilsētas attīstībā ir viena no Liepājas prioritātēm. Man kā pilsētas vadītājam ir svarīgi uzklausīt, sadzirdēt un sniegt atbildes uz ikviena liepājnieka jautājumu par pilsētā notiekošo. Klātienes sarunas, protams, ir grūti aizstājamas, tomēr, lai būtu pieejams plašākai auditorijai un informētu par pilsētai nozīmīgiem attīstības projektiem, turpmāk plānoju arī regulāras tiešsaistes tikšanās ar iedzīvotājiem,” norāda Liepājas valstspilsētas pašvaldības priekšsēdētājs Gunārs Ansiņš.

Tiešsaistes sarunā G. Ansiņš informēs par prioritārajiem Liepājas pilsētas attīstības projektiem, Liepājas un valsts mēroga risinājumiem un atbalsta mehānismiem iedzīvotājiem energokrīzē, analizēs un komentēs liepājnieku aktivitāti Saeimas vēlēšanās, vēlēšanu rezultātu ietekmi uz Liepāju un to, kādas pārmaiņas gaidāmas Liepājas domes sastāvā. Tāpat apskatīs pētījuma centra “SKDS” un Liepājas pilsētas pašvaldības nesen veiktās iedzīvotāju aptaujas rezultātus par dzīvi Liepājā, kā arī citas tēmas.

Piedalīties sarunā aicināts ikviens liepājnieks un interesents, sev interesējošos jautājumus uzdodot tiešsaistes sarunas laikā. Jautājumus Liepājas valstspilsētas domes priekšsēdētājam iespējams iesūtīt arī jau iepriekš, rakstot uz e-pasta adresi birojs@liepaja.lv vai gunars.ansins@liepaja.lv.

Šādas sarunas paredzēts organizēt reizi ceturksnī.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.