Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

“airBaltic” un Liepājas lidosta rīkos ārkārtas situācijas apmācības

Ceturtdien, 3. novembrī, no pulksten 12 līdz 18 Latvijas lidsabiedrība “airBaltic” un starptautiskā lidosta Liepāja rīkos pilna mēroga ārkārtas situācijas apmācības Baltijas vējš 2022. Šo mācību mērķis ir pārbaudīt sadarbību starp lidostu un visiem valsts ārkārtas dienestiem. Apmācības airBaltic ikdienas darbību neietekmēs.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

airBaltic izpilddirektors Martins Gauss (Martin Gauss) norāda: “Galvenā prioritāte gan airBaltic darbībā, gan aviācijas nozarē kopumā vienmēr ir drošība. Šādas apmācības ir ļoti svarīgas, jo sevišķi tāpēc, ka Covid-19 ierobežojumu dēļ ir pagājis kāds laiks kopš pēdējo reizi veiktas pilna mēroga apmācības. Tās ļaus airBaltic un starptautiskajai lidostai Liepāja izvērtēt ārkārtas procedūras, sadarbību un noteikt turpmākus uzlabojumus.”

Ārkārtas situācijas apmācībās tiks pārbaudīta pasažieru evakuācija, glābšana un hospitalizācija. Apmācībās piedalīsies Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests, Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests, Liepājas reģionālā slimnīca, Valsts policija, Transporta nelaimes gadījumu un incidentu izmeklēšanas birojs, aeronavigācijas pakalpojumu sniedzējs Latvijas gaisa satiksme, Zemessardzes 44. kājnieku bataljons, Liepājas pilsētas Pašvaldības policija un citi.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.