Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Aizputē “Kurzemes atslēga 1” likvidācijas procesu plānots pabeigt līdz jūlijam

Likvidējamā metālapstrādes uzņēmuma “Kurzemes atslēga 1” likvidācijas procesu plānots pabeigt līdz 1.jūlijam, teikts paziņojumā biržai “Nasdaq Riga”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Iepriekš likvidācijas procesu bija plānots pabeigt līdz 1.aprīlim, vēsta LETA.

Paziņojumā biržai teikts, ka Krievijas sāktais karš Ukrainā, kas radījis nestabilitāti un nenoteiktību ekonomiskajā situācijā pasaulē un arī Latvijā, ir palēninājis “Kurzemes atslēga 1” likvidācijas gaitu. Potenciālo pircēju vēlme iegādāties morāli novecojušus pamatlīdzekļus – ēkas un iekārtas – ir kritusies.

“Kurzemes atslēga 1” pērn deviņos mēnešos strādāja ar 742 878 eiro apgrozījumu, kas ir par 36,4% mazāk nekā 2020.gada deviņos mēnešos, kā arī cieta zaudējumus 293 713 eiro apmērā, kas ir par 41,9% vairāk nekā 2020.gada deviņos mēnešos.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Jau vēstīts, ka “Kurzemes atslēga 1” akcionāri ārkārtas sapulcē 2020.gada 18.decembrī nolēma izbeigt uzņēmuma darbību, un 30.decembrī tika sākts “Kurzemes atslēga 1” likvidācijas process.

Par likvidatoru iecelts kompānijas līdzšinējais valdes priekšsēdētājs un arī “Kurzemes atslēga 1” patiesais labuma guvējs Pēteris Frīdenbergs.

Uzņēmuma lielākie akcionāri ir AS “Kurzemes atslēga” (48,36%), Vācijas pilsonis Olivers Vīderholds (17,12%), SIA “Aizputes atslēgas” (15,04%). Pārējiem akcionāriem pieder atlikušie 19,48% akciju. “Kurzemes atslēga 1” akcijas kotē biržas “Nasdaq Riga” otrajā sarakstā.

Foto no ka1.lv

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.