Aizputes šāvējs Jānis Lasmanis kļūst par Latvijas čempionu ložu šaušanā

Dienvidkurzemes Sporta skolas ložu šāvējs Jānis Lasmanis sestdien Dobelē kļuva par Latvijas čempionu ložu šaušanā.

J. Lasmanis par Latvijas čempionu kļuva standarta vingrinājumā “MŠ-3×20”, iegūstot 566 punktus. Sudraba medaļu ieguva vēl viens Dienvidkurzemes Sporta skolas šāvējs Rolands Liepiņš (560), bet trešais bija dobelnieks Guntis Inauskis (555), portālu “ReKurZeme” informē Aizputes ložu šāvēju pārstāvis Jānis Oskars Šalms.

Sievietēm vingrinājumā “MŠ-3×20” par Latvijas čempioni kļuva dobelniece Keita Urbevica (562). Otro vietu ieguva aizputniece Marta AnnMarija Bladžinauska (561), bet trešā bija aizputniece Kate Katrīna Lietavniece (558).

Čempionāta pirmajā dienā Dobelē J. Lasmanis ieguva bronzas medaļu vingrinājumā “MŠ-60”. Par Latvijas čempionu kļuva dobelnieks Ēriks Filipēnoks, bet otrais bija G. Inauskis.

Sievietēm vingrinājumā “MŠ-60” sudraba medaļu ieguva M.A. Bladžinauska. Uzvarēja dobelniece Dženeta Evardsone, bet trešā bija Krāslavas sportiste Dana Saskova.

Latvijas čempionāta trešajā dienā, 18. jūnijā, šāvēji sacentās Tukumā ar pneimatiskajiem ieročiem vingrinājumā “PŠ-60”.

Sievietēm par Latvijas čempioni kļuva kādreizējā aizputniece Sindija Čīma, kas tagad pārstāv Dobeli. Otro vietu ieguva dobelniece K. Urbevica, bet bronzas medaļa tika K.K. Lietavniecei.

Vīriešiem par Latvijas čempionu kļuva G. Inauskis, otrais bija tukumnieks Miķelis Ercmanis, bet trešais bija Viļakas snaiperis Didzis Aleksāns. Fināla sacensībās R. Liepiņš palika ceturtajā vietā, bet J. Lasmanis ierindojās piektajā pozīcijā.

Vingrinājumā “PŠ-MIX” uzvarēja dobelnieki Beāte Šmuksta un G. Inauskis, otrie bija aizputnieki Sabīne Ķeķe un R. Liepiņš, bet trešie palika Gunita Šakina un D. Aleksāns no Viļakas.

Komandu vērtējumā Dienvidkurzemes Sporta skolas ložu šāvēji ierindojās ceturtajā vietā. Uzvarēja dobelnieki, otro vietu ieguva Tukuma Sporta skolas šāvēji, bet trešie bija Doebles otrās komandas pārstāvji.