17. septembrī pulksten 23 Liepājas klubā “Fontaine Palace” spēlēs Austrālijas grupas “The Queen’s Head” un “Antarctica”, kā arī DJ Lime.
Austrāliešu grupas Liepājā
00:12
17.09.2011
96