Sestdien, 20. augustā, plkst.16 Liepājas Sv.Trīsvienības katedrālē Latvijas ērģelnieku labdarības maratonkoncerts.
Iezvanot Starptautisko ērģeļmūzikas festivālu jubilejas gadā, četrpadsmit Latvijas ērģelnieki neaizmirstamā koncertprogrammā no baroka līdz 21.gadsimta mūzikai ieskandinās varenās Trīsvienības katedrāles ērģeles.
Piedalās: Liene Andreta Kalnciema, Ilze Reine, Jacinta Bicāne, Larisa Carjkova, Ilona Birģele, Līga Pūķe, Aigars Reinis, Līga Auguste, Līga Ivāne, Vita Kalnciema, Atis Stepiņš, Kristīne Adamaite, Jānis Pelše, Iveta Pelše.
Programmā: J.S.Baha, G.Bēma, D.Bukstehūdes, N.de Griņjī, H.Šaidemana, Dž.Freskobaldi, B.Paskvīni, M.Zariņa, R.Jermaka, P.Dambja, A.Stepiņa, N.Hakima, M.Ravēla mūzika.
Dr.Art Ilmas Grauzdiņas ievadvārdi.
Ieeja: par ziedojumiem.