13. oktobrī pulksten 19 Liepājas teātrīs būs izrāde “Spēlē spēlmani”. Likteņspēle 2 daļās. Valda Lūriņa režija, Imanta Kalniņa mūzika.
Liepājas teātrī būs izrāde "Spēlē spēlmani"
00:02
13.10.2011
90