12. decembrī Liepājas klubā “Fontaine Palace” spēlēs grupa “Swamp Shakers” (Pīts Andersons), kā arī DJ Enkurs. Klubs atvērts no pulksten 21. Ieeja – divi lati un 50 santīmu, www.bezrindas.lv – lats un 50 santīmu.
"Swamp Shakers" spēlēs Liepājā
00:42
12.12.2009
148