Ceturtdien, 15. septembrī, plkst.17.33 kāds 1984. gadā dzimis šoferis vadīja automašīnu “Opel Omega” Durbes novada Vecpils pagastā, būdams 2,18 promiļu lielā alkohola reibumā, informē Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvalde.
Vecpilī pieķer dzērājšoferi
11:44
16.09.2011
237