Otrdiena, 14. aprīlis
Strauja, Gudrīte
weather-icon
+2° C, vējš 1.79 m/s, A vēja virziens
ReKurZeme.lv bloku ikona

Reģistrēta jaunā "Parex bankas" valde

Šopēcpusdien reģistrēta jaunā AS “Parex banka” valde, liecina Uzņēmumu reģistru apkalpojošās firmas SIA “Lursoft” informācija. Turpmāk “Parex bankas” valdes priekšsēdētājs būs Nils Melngailis, bet valdes locekļi – Valters Ābele, Guntis Beļavskis, Vladimirs Ivanovs.

No bankas valdes atbrīvoti Valērijs Kargins, Viktors Krasovickis, Arnis Lagzdiņš, Līga Puriņa, kā arī Vladislavs Skrebelis.

Kā ziņots, Finanšu un kapitāla tirgus komisija (FKTK) nolēmusi neiebilst “Parex bankas” jaunievēlētās valdes sastāvam, aģentūru LETA informēja FKTK priekšsēdētājas biroja padomniece sabiedrisko attiecību jautājumos Ieva Upleja.

FKTK uzsver, ka jaunās bankas valdes sastāvs ir izvēlēts atbilstoši nepieciešamajiem kritērijiem. Līdzšinējie “Parex bankas” darbinieki – Beļavskis un Ivanovs – pēdējo mēnešu laikā pierādījuši sevi profesionālā un atbildīgā rīcībā, savukārt jaunievēlētā valdes priekšsēdētāja Melngaiļa un valdes locekļa Ābeles profesionālā priekšrocība ir ilgstoša pieredze starptautiskās auditorkompānijās.

Kā ziņots, šā gada 19.decembrī notiks “Parex bankas” akcionāru sapulce, kurā viens no darba kārtības jautājumiem ir jaunās bankas padomes ievēlēšana, aģentūra LETA uzzināja “Latvijas Hipotēku un zemes bankā”.

ReKurZeme.lv bloku ikona Komentāri

ReKurZeme.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.