12. janvārī pulksten 16.20 Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta palīdzība bija nepieciešama Dubeņos, Kuršu ielā 4-11, Grobiņas novadā.
Lai tiktu atpakaļ dzīvoklī pirmajā stāvā, kur palika pusotru gadu vecs bērns, glābēji durvis atvēra ar diska zāģa palīdzību.
Kā pastāstīja novada sociālā dienesta darbiniece Elīna Pirtniece, mamma uz mirkli izgājusi, bet bērns aizcirtis durvis. Tā kā dzīvoklim ir pakešlogi, nolēmuši, ka lētāk ir izzāģēt durvis, nevis bojāt logus.
Ģimeni E. Pirtniece raksturoja kā labvēlīgu.