15. janvārī pulksten 11 Romas katoļu baznīcā Pāvilostā pirmo reizi iecerēta tikšanās Liepājas diecēzes draudžu koru un ansambļu vadītājiem, pastāsta Mūzikas skolas direktore Inga Šnore. Pagaidām gan neviens vēl neesot pieteicies.
Mācītājs Mariušs Kempa mūziķiem stāstīs par Svētās Mises dziļāko būtību, lai sekmīgāk to varētu atklāt arī ar mūzikas starpniecību. paši mūziķi varētu savstarpēji apmainīties ar pieredzi, nošu materiālu, bet noslēgumā iecerēta Svētā Mise ar mazliet citādāku pavadījumu nekā tradicionāli. Tikšanās mērķis – bagātināt un pilnveidot liturģisko mūziku.
“Iespējams, tikšanās būs jāpārceļ, jo neviens vēl nav pieteicies un varbūt citi raizējas par nokļūšanu Pāvilostā. taču to darīsim tikai tad, ja tiešām nebūs nekādas atsaucības,” teic I. Šnore. Informācija bijusi publicēta diecēzes laikrakstā “Nāc līdzi!” un portālā Katedrāle.lv .
Papildus informācija, zvanot I. Šnorei pa tālruni 26334556.