Otrdiena, 14. aprīlis
Egils, Egīls, Nauris
weather-icon
+3° C, vējš 1.94 m/s, A-DA vēja virziens
ReKurZeme.lv bloku ikona

Skolēnu radošos darbus publicē kalendārā

Latviešu valodas apguves valsts aģentūras (LVAVA) Kurzemes reģionālajā birojā Liepājā svētku priekšvakarā pulcējās skolēni, lai saņemtu dāvanu, kuras tapšanā pielikuši savu roku – kalendāru.

Jau vairākus gadus aģentūra rīko konkursu skolēniem “Mana valoda”. Trešo gadu labākie darbi tiek publicēti kalendārā, ko saņem arī paši tā veidotāji. Konkursā piedalās skolēni no visas Latvijas. Labākos darbus publicē, bet ikviena konkursa dalībnieka vārds tiek iespiests kalendārā.

No Liepājas rajona šogad konkursā piedalījušies Priekules vidusskolas un Dzērves pamatskolas skolēni skolotāju Agitas Zuļģes un Vitas Valdmanes vadībā. Konkursā veiksmīgi startējušas arī vairākas Liepājas skolas.

Lai arī skolēni un skolotāji bija gandarīti par paveikto darbu un labajiem rezultātiem, tomēr pasākumā ieskanējās arī nedaudz skumja nots. Tas bija pēdējais, ko organizē Kurzemes birojs, jo šodienas apstākļos LVAVA nav iespēju finansēt reģionālos birojus. Taču kā atzina vadītāja Baiba Lāma, simboliski, ka pēc desmit gadu darba durvis aizslēdz tieši skolēni.

UZZIŅAI
Liepājas rajona skolēni, kuru darbi publicēti kalendārā
Andis Balandis
Mārīte Cvirne
Agnese Melluma
Evita Melluma
Evija Putniņa
Anete Razma
Dans Rozentāls
(Priekules vidusskola, skolotāja Agita Zuļģe)

ReKurZeme.lv bloku ikona Komentāri

ReKurZeme.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.