Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Atklās katastrofu pārvaldīšanas centrus Priekulē un Iecavā

Katastrofu pārvaldīšanas centra būvniecība Priekulē. Foto – Uldis Dobelis

Ceturtdien, 1. jūnijā, pulksten 10 Priekulē (Galvenā iela 6) un pulksten 15.30 Iecavā (Baldones iela 65) notiks jauno katastrofu pārvaldīšanas centru atklāšanas pasākumi. Ekspluatācijā nodotajās ēkās pēc iekārtošanās tiks izvietotas Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) un Valsts policijas struktūrvienības.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Atklāšanas pasākumos piedalīsies un klātesošos uzrunās iekšlietu ministrs Māris Kučinskis un citi Iekšlietu ministrijas vadības pārstāvji, Nodrošinājuma valsts aģentūras direktore Ramona Innusa, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta priekšnieks pulkvedis Mārtiņš Baltmanis, Valsts policijas priekšnieks Armands Ruks, SIA “RERE BŪVE” pārstāvji, kā arī novadu pašvaldību pārstāvji un speciālisti, kuri pielikuši pūles šo projektu īstenošanā.

Pasākuma laikā pēc svinīgās lentes pārgriešanas klātesošajiem būs iespēja apskatīt ekspluatācijā nodotās ēkas un ielūkoties, kādās telpās turpmāk strādās VUGD un Valsts policijas darbinieki, portālu “ReKurZeme” informē Iekšlietu ministrijas Komunikācijas nodaļa.

Iekšlietu ministrijas padotībā esošā Nodrošinājuma valsts izstrādāja tipveida VUGD depo ēku skiču projektus, uz kuru pamata izstrādāti būvprojekti un uzbūvēti jaunie katastrofu pārvaldīšanas centri Priekulē un Iecavā. Būvniecības noslēguma fāzē šobrīd ir arī katastrofu pārvaldīšanas centri Kandavā, Aizputē, Saulkrastos, Dagdā, Ilūkstē un Rūjienā. Tos plānots atklāt tuvāko mēnešu laikā. Būvdarbus veic SIA “RERE BŪVE” un SIA “ZENG”. Būvniecība tiek finansēta no valsts budžeta līdzekļiem.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.