Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Atrodi savu optometristu!

Katram cilvēkam vajag ne tikai savu frizieri un savu zobārstu, bet arī savu optometristu, pie kura doties ciemos vismaz reizi gadā, lai pārbaudītu savu acu veselību. Un patiesībā optometrists ir vēl svarīgāks par frizieri, jo mati ataugs pat tad, ja ir bijuši sabojāti, bet ar redzi var gadīties visādi, tāpēc labāk jebkādas problēmas diagnosticēt laicīgi, kamēr problēmas ir apturamas vai vismaz ir iespējams palēnināt to gaitu.

Bet kā tad atrast savu – īsto un vienīgo – optometristu? Šķiet, visvieglāk to būs izdarīt mājaslapā redzesparbaude.lv, kas piedāvā pieteikt vizīti pie kāda no acu speciālistiem (gan optometristiem, gan oftalmologiem) 49 lokācijās visā Latvijā. Talsos, Jūrmalā, Ventspilī, Madonā vai vēl kādā no kopumā 10 pilsētām jums būs iespēja apmeklēt profesionālu speciālistu, kas redzes stāvokli un acs veselību diagnosticē ar modernāko ierīču palīdzību.

Vizīti pie ārsta šeit iespējams pieteikt elektroniski, turklāt uzreiz arī kartē redzēsiet, kur atrodas jums tuvākie optikas saloni. Mājas lapā atrodama arī visa nepieciešamā informācija, kā arī atbildes uz tādiem jautājumiem kā “Kāpēc ir jāpārbauda redze?”; “Kāda ir atšķirība starp optometristu un oftalmologu?” u.tml.
Redzesparbaude.lv vietnē var atrast informāciju par visām pārbaudēm, kas optometrista apmeklējuma laikā tiks veiktas – tas palīdzēs sagatavoties tiem, kuri uz šādu vizīti dosies pirmo reizi. Vizīte nemaz nebūs tāda, kā to nereti rāda filmās vai reklāmās, kur došanās pie optometrista ir tikai mēģināšana izlasīt uz liela plakāta sarakstītus dažāda izmēra burtus. Mūsdienu redzes pārbaudē tiek izmantotas jaunākās tehnoloģijas, kur redze tiek pārbaudīta ar ļoti neparastām ierīcēm, kas sākumā var šķist nedaudz mulsinoši, tāpēc prātīgāk ir sagatavoties tam, kas būs gaidāms.

Vēl viena nozīmīga priekšrocība, piesakoties optometrista vizītei caur mājaslapu redzesparbaude.lv, ir tā, ka jūs skaidri zināsiet, cik par redzes pārbaudi vai kādu citu pakalpojumu būs jāmaksā. Redzesparbaude.lv nodrošina, ka visos 49 salonos cenas ir atbilstošas mājaslapā atrodamajam cenrādim – tas nozīmē, ka nekādi nepatīkami pārsteigumi pie maksāšanas nav gaidāmi.

Ja izdosies atrast speciālistu, kam uzticaties, turklāt arī pakalpojumu finansiālā puse būs skaidra, tad arī reizi gadā doties pie optometrista vairs nešķitīs tik sarežģīti, tāpēc ienāciet jau tagad mājaslapā redzesparaude.lv, lai satiktu savu optometristu!

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.