Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Attiecības no attāluma – ar kādiem izaicinājumiem jārēķinās?

Ilgstoši būt prom no sava mīļotā cilvēka ir īstas mocības – tam piekritīs teju visi. Nokļūt šādā situācijā nealkst neviens, bet pateicoties pandēmijas ieviestajām pārmaiņām – karantīnai un ceļošanas ierobežojumiem, ar kuriem saskaramies vēl joprojām – šādi apstākļi nav retums.

Kad parastas attiecības kļūst par attiecībām no attāluma – kādi ir lielākie izaicinājumi, ar ko mums jārēķinās? Bez šaubām, pati lielākā problēma ir fiziskā tuvuma trūkums. Bieži vien tas kļūst par galveno iemeslu attiecību pārtraukšanai, jo pārvarēt šādus pārbaudījumus nebūt nav viegli. Saprotot attāluma attiecību grūtības, šajā rakstā mēs dalīsimies ar ieteikumiem, kā situāciju kaut nedaudz uzlabot!

Vispirms – apzinieties savu situāciju
Attāluma attiecības bieži vien tiek uzreiz norakstītas. Pāris jaunos apstākļus neuztver kā vienu no attiecību izaicinājumiem, bet gan – kā nepārvaramu šķērsli. Nereti šīs situācijas pavada dramatiskas un izteikti melanholiskas emocijas. Protams, šādas sajūtas ir tikai normālas, bet tās tomēr nevajadzētu otra priekšā uzreiz izrādīt – abiem būs vieglāk, ja partnera pārdzīvojumi aizbraukšanas mirklī nebūs manāmi.

Pie tam attālums nav jāuztver kā milzīgs šķērslis, kas attiecības tikai vājinās. Jā, tā ir situācija, ar kuru jārēķinās, bet daudz ko iespējams darīt, lai to uzlabotu. Viss ir atkarīgs no jums pašiem. Iespējams, nolemsiet uz laiku pāriet uz atvērtajām attiecībām, varbūt izlemsiet, ka jāsatiekas pēc iespējas biežāk, varbūt rakstīsiet viens otram vēstules vai ik nedēļu sūtīsiet dāvanas. Viss atkarīgs no tā, ko izlemjat lietas labā darīt. Būtiski ir izrunāt, ko jūs abi vēlaties, pirms vēl attiecības kļuvušas attālinātas. Jācenšas rast kompromiss un savstarpēji pieņemams risinājums abiem.

Attāluma attiecību noteikumus veido alternatīvas
Viss, kas pietrūkst attāluma attiecībās (salīdzinājumā ar normālām attiecībām), var kaut kādā mērā tikt aizstāts. Protams, tas nebūs gluži tāpat, bet mums ir gan tehnoloģijas, gan pietiekami daudz informācijas, lai komunikāciju nepazaudētu!
• Parastas tikšanās – video zvani;
• filmu skatīšanās kopā – pastāvīga sarakste, skatoties filmu vienlaicīgi;
• sekss – virtuālais sekss (par to vēl pastāstīsim);
• dāvanas, kas tiek pasniegtas satiekoties – dāvanas, kas tiek nosūtītas pa pastu!

Daudzi ikdienišķi normālu attiecību sīkumi var būt klātesoši arī attāluma attiecībās – jums tikai jāgrib šos risinājumus atrast!

Sekss, kad pāri šķir attālums
Tas, kas sākotnēji visvairāk mulsina pārus, kuri nokļūst attāluma attiecībās, ir fiziskā tuvuma trūkums (pieskārieni, apskāvieni, skūpsti, sekss u.t.t.). Mūsu ķermeniskās vajadzības un vēlmes neizzūd, tāpēc cilvēki, kuri ir pārguruši no attāluma attiecībām, var kļūt neuzticīgi, nolemt attiecības izbeigt un meklēt kādu, kurš spēs apmierināt ne tikai viņu emocionālās, bet arī ķermeniskās vajadzības. Nav arī nekas neparasts, ja cilvēki jūtas apjukuši, apbēdināti vai nobijušies no iespējamām attiecību beigām. Galu galā – izbeigt attiecības ar kādu, kas mums rūp, ir patiešām grūti. Tāpēc – kāpēc gan nepacensties un neatrast kādu risinājumu?

Sekss pa telefonu
Viens no senākajiem attāluma attiecību tuvības risinājumiem ir sekss pa telefonu. Ja savā jaunībā esat zvanījuši uz īpašu numuru, kur šāds pakalpojums tika sniegts, vai par to esat dzirdējuši, mums nekas daudz nav jāstāsta. Tiem, kas nezina – seksa pa telefonu laikā divi cilvēki sarunājas par lietām, kas viņus uzbudina, iztēlojas dažādus intīmus scenārijus, vienlaikus apmierinot savas fiziskās vajadzības.
Šādam pasākumam noteikti ir jāsagatavojas, bet neviens, kas to pamēģinājis, nespēs noliegt – sekss pa telefonu satuvina. Tas var palīdzēt radīt ļoti intīmus brīžus starp jums. Ja vēlaties iet vēl tālāk, varat arī noorganizēt video zvanu!

Sekstings
Šis termins tiek lietots, lai atsauktos uz pikantām, intīmām vēstulēm un saraksti. Rūpīgi sargājot šo informāciju no svešām acīm, ar sekstingu varat nodarboties pat darba laikā, tādējādi visas dienas garumā uzturot pastāvīgu intrigu un nelielu, patīkamu spriedzi. Sekstinga laikā varat apveltīt viens otru ar dažādām erotiska rakstura fotogrāfijām un atklāt savas visslēptākās fantāzijas!

Viedās, attālināti vadāmās pieaugušo rotaļlietas
Vēl kāds interesants modernās pasaules risinājums, kas lieliski palīdz pāriem attāluma attiecībās, ir viedās un / vai attālināti vadāmās seksa rotaļlietas. Tāpat kā sekstings, tās ļaus jums stiprināt saikni, uzlabot savstarpējo komunikāciju un radīt jaunus, neaizmirstamus mirkļus kopā! Attāluma izjūta tiek samazināta līdz minimumam, jo vienlaicīgi varat runāt pa telefonu un kontrolēt vibratora režīmu (mēs runājam par tālvadības pulti viena partnera rokās, kamēr vibrators apmierina otra partnera ķermeni). Lieliska šo intīmo rotaļlietu izvēle ir pieejama tiešsaistes veikalā supersex.lv/vibratori/. Izmantojot šādu intīmās tuvības veidu, varat viens otru aplaimot ar mīļiem vārdiem, iekārdināt, viegli paķircināt, izspēlēt dažādus scenārijus un piepildīt savas un otra slēptākās fantāzijas!

Kas vēl palīdz attiecībās no attāluma?
Kad tik daudz laika pavadīts šķirti, atcerieties – no ilgi gaidītās satikšanās ar savu otru pusīti klātienē nevajag kautrēties. Izvairīšanās no saskarsmes un zvaniem noteikti nebūs tas labākais risinājums. Attiecību eksperti un psihologi aicina nepieļaut, ka katrs no pāra primāri fokusējas tikai uz savām vēlmēm un vajadzībām. Turklāt, ja no attāluma attiecībām neko labu negaidāt, nekas arī neizdosies. Svarīgi saglabāt vēsu prātu un pozitīvu skatu uz situāciju, lai arī cik tas nebūtu grūti!

Nobeigumā
Vienīgais, ko mēs vēl vēlētos atgādināt nobeigumā – atcerieties, ka ikviens ir atšķirīgs. Daži vairāk novērtēs personisko brīvību, savukārt citi vēlas saņemt pastāvīgus uzmanības apliecinājumus. Ja labi pazīstat savu partneri, tad zināsiet, kas viņam visvairāk vajadzīgs. Centieties kompensēt zaudējumus, ko rada nebūšana kopā. Tas nav tikai sekss (kaut arī tas attiecībās ir ļoti svarīgs), bet arī komunikācija, kopā pavadītais laiku un līdzīgas lietas. Nosakiet sev mērķi nepazaudēt tuvību un savstarpējo saikni. Tad patiešām visam vajadzētu izdoties!

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.