Balcera komanda piedzīvo zaudējumu NHL spēlē

Rūdolfs Balcers. Foto – nhl.com

Teodora Bļugera, Elvja Merzļikina un Rūdolfa Balcera pārstāvētās komandas sestdien piedzīvoja zaudējumus Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārā čempionāta spēlēs.

Uzbrucēja Bļugera pārstāvētā Pitsburgas “Penguins” izbraukumā ar rezultātu 2:3 (0:0, 1:2, 1:1) atzina NHL līdervienības Kolorādo “Avalanche” pārākumu, vēsta LETA.

Uzvaras vārtus četrarpus minūtes pirms pamatlaika beigām guva Devons Tēvzs, kurš pretī vārtiem saņēma no laukuma apmales atlēkušo ripu un panāca 3:2. “Avalanche” rindās vārtus guva arī Nikolā Obē-Kibels un Miko Rantanens, bet Pitsburgas vienībā atzīmējās Sidnijs Krosbijs un Maiks Metsons.

Sidnijs Krosbijs karjerā guvis 1397 rezultativitātes punktus, kas ir par vienu mazāk nekā dalītā 21.pozīcijā esošajiem Jari Kurri un Aleksandram Ovečkinam.

Bļugers šajā mačā uz ledus pavadīja 15 minūtes un 20 sekundes, kuru laikā vienreiz meta pa vārtiem, pielietoja divus spēka paņēmienus, pārtvēra divas ripas, uzvarēja deviņos no 18 iemetienem un tika pie neitrāla lietderības koeficienta.

Vārtsarga Merzļikina pārstāvētā Kolumbusas “Blue Jackets” viesos zaudēja Bostonas “Bruins” ar rezultātu 5:2 (1:1, 1:1, 3:0).

Divreiz Merzļikinu pārspēja Ēriks Haula, bet ar vārtiem un divām rezultatīvām piespēlēm maču noslēdza Breds Maršāns. Vēl bostoniešiem vārtus guva Džeiks Debrasks un Čārlijs Koils, bet “Blue Jackets” rindās atzīmējās Gustavs Nīkvists un Džastins Denfords.

Merzļikinam sestdien bija daudz darba, latvietim atvairot 37 no 40 pretinieku mestajām ripām. Pēdējās divas ripas mājinieki iemeta tukšos vārtos.

Savukārt uzbrucēja Balcera pārstāvētā Sanhosē “Sharks” savā laukumā ar 4:5 (1:4, 1:0, 2:1) zaudēja Dalasas “Stars”.

Uz Nika Bonīno gūtajiem vārtiem dalasieši pirmajā periodā atbildēja ar četrām ripām “haizivju” vārtos, precīzi metot Vladislavam Namestņikovam, Jani Hakanpē, Ropem Hincam un Džeisonam Robertsonam. Otrajā periodā Brets Bērnss samazināja pretinieku pārsvaru, ko uz trīs vārtiem trešajā periodā atjaunoja Džo Pavelskis. Līdz mača beigām mājiniekiem vārtus guva Džons Lenards un Logans Kutūrs.

Tailers Segins viesu rindās atzīmējās ar trīs rezultatīvām piespēlēm.

Balcers spēlēja 11 minūtes un 42 sekundes, no tām vienu minūti un 47 sekundes mazākumā. Liepājnieks pielietoja divus spēka paņēmienus, bloķēja divus metienus, pārtvēra divas ripas un spēli pabeidza ar negatīvu lietderības koeficientu -1.

No latviešu pārstāvētajām komandām uz vietu Stenlija kausa izcīņā pretendē tikai “Penguins”, kas ar 92 punktiem 70 spēlēs ir sestā Austrumu konferencē. “Blue Jackets” ar 69 punktiem 69 spēlēs ir desmitā Austrumos, bet “Sharks” ar 66 punktiem 68 cīņās ieņem 13.vietu Rietumu konferencē.