Balcera “Sharks” piedzīvo sesto zaudējumu pēc kārtas

Foto – nhl.com

Sesto zaudējumu pēc kārtas Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārā čempionāta spēlē otrdien piedzīvoja Latvijas uzbrucēja Rūdolfa Balcera pārstāvētā “Sanhosē “Sharks” vienība, kas viesos atzina Anaheimas “Ducks” pārākumu.

Anaheimā notikušajā spēlē mājinieki izrādījās pārāki ar 4:3 (1:2, 2:1, 0:0, 0:0, 2:0) pēcspēles metienu sērijā, bet Balcers pie rezultativitātes punktiem netika, vēsta LETA.

Latvijas uzbrucējs laukumā pavadīja 15 minūtes un deviņas sekundes, no kurām divas minūtes un 31 sekundi vairākumā, ber minūti un 36 sekundes mazākumā. Latvietis izpildīja divus metienus pa vārtiem, pielietoja piecus spēka paņēmienus, divreiz pazaudēja ripu un uzvarēja vienīgajā iemetienā, maču noslēdzot ar neitrālu lietderības koeficientu.

Divus vārtus “Sharks” labā guva Logans Kutūrs, bet vienus – Brets Bērnss, kura kontā arī divas rezultatīvas piespēles. Tikmēr mājiniekiem divreiz precīzi meta Rikards Rakels, bet vieni vārti DEreka Granta kontā, kamēr uzbaras “bullīti” realizēja Trevors Zegrass.

Citā mačā bez Latvijas vārtsarga Elvja Merzļikina ierindā Kolumbusas “Blue Jackets” savā laukumā ar 4:3 (0:1, 1:1, 2:1, 1:0) papildlaikā pieveica Toronto “Maple Leafs” hokejistus.

Divus vārtus, tostarp uzvaras vārtus papildlaikā, mājiniekiem guva Patriks Laine, bet pa vienam precīzam metienam “Blue Jackets” rindās Brendanam Gaunsam un Ādamam Būkvistam, kamēr viesu sastāvā ar gūtiem vārtiem izcēlās Džeisons Speca, Ostons Metjūzs un Maikls Bantings.

“Blue Jackets” vārtos Žans-Fransuā Berubē atdeva rezultatīvu piespēli un atvairīja 39 no 42 pretinieku metieniem, tiekot atzīts par spēles otro zvaigzni.

Austrumu konferences kopvērtējumā “Blue Jackets” ar 53 punktiem 30 spēlēs atrodas devītajā vietā, bet “Sharks” ar 50 punktiem 50 mačos Rietumu konferences turnīra tabulā ieņem 13.pozīciju.