Balcera “Sharks” turpina uzvaru sēriju

Latvijas uzbrucēja Rūdolfa Balcera pārstāvētā Sanhosē “Sharks” Nacionālajā hokeja līgā (NHL) piektdien izcīnīja ceturto uzvaru pēc kārtas, bet Zemgus Girgensona Bufalo “Sabres” piedzīvoja pirmo zaudējumu šosezon.

Balcera “Sharks” izbraukuma spēlē ar rezultātu 5:3 (0:0, 3:2, 2:1) pārspēja Toronto “Maple Leafs”, vēsta LETA.

Latvijas uzbrucējs uz laukuma bija 14 minūtes un 48 sekundes, no kurām divas minūtes un četras sekundes spēlēja mazākumā. Uz ledus pavadītajā laikā viņš izcēlās ar spēka paņēmienu, diviem bloķētiem metieniem un sakrāja negatīvu lietderības koeficientu -2.

Sanhosē vienībā ar trīs rezultativitātes punktiem, gūstot divus vārtus un atdodot vienu rezultatīvu piespēli, izcēlās Logans Kutirē, kurš arī tika nosaukts par spēles pirmo zvaigzni. Savukārt vienus gūtos vārtus un vienu rezultatīvu piespēli sakrāja Timo Maiers, kļūstot par spēles otro zvaigzni.

Girgensona pārstāvētā Bufalo “Sabres” mājas spēlē ar rezultātu 1:4 (0:2, 0:1, 1:1) piekāpās Bostonas “Bruins”.

Latvijas spēlētājs laukumā bija 17 minūtes un trīs sekundes, tostarp divas minūtes un 26 sekundes spēlējot vairākumā un minūti un 51 sekundi mazākumā. Girgensons izdarīja vienu metienu pa vārtiem, izpildīja vienu spēka paņēmienu, vienu reizi atņēma ripu pretiniekam, uzvarēja četros no 12 iemetiniem, sakrājot negatīvu lietderības koeficientu -1.

Vienīgos vārtus spēles noslēdzošajā trešdaļā Bufalo vienības labā guva Viktors Ūlofsons.

“Bruins” rindās ar trīs rezultativitātes punktiem izcēlās Čārlijs Koils, gūstot vienus vārtus un atdodot divas rezultatīvas piespēles.

Šosezon NHL komandas aizvadīs 82 spēles regulārajā čempionātā, kā arī atgriezīsies pie iepriekšējo gadu sadalījuma konferencēs un divīzijās.