Balcera un Bļugera pārstāvētās komandas piedzīvo zaudējumus NHL mačos

Zaudējumus Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārā čempionāta spēlēs otrdien piedzīvoja Latvijas uzbrucēju Rūdolfa Balcera un Teodora Bļugera pārstāvētās komandas.

Pitsburgas “Penguins, joprojām spēlējot bez savainotā Bļugera, savā laukumā izsēja trīs vārtu pārsvaru un ar 5:6 (1:2, 4:1, 0:2, 0:1) papildlaikā piekāpās Bostonas “Bruins”, bet Floridas “Panthers” ar Balceru ierindā viesos ar 1:3 (0:0, 1:1, 0:2) atzina Arizonas “Coyotes” pārākumu, vēsta LETA.

Balcers laukumā pavadīja vien deviņas minūtes un 31 sekundi, kuru laikā izpildīja vienu metienu pa vārtiem un spēli noslēdza ar neitrālu lietderības koeficientu.

Otrā perioda vidū Kolins Vaits izvirzīja “Panthers” vadībā, tomēr turpinājumā vārtus guva tikai mājinieki. Līdz trešdaļas beigām Lousons Krūzs vairākumā panāca 1:1, bet noslēdzošajā periodā mājinieku laba vēl vienus vārtus vairākumā guva NIks Ričijs un reizi precīzs bija Kleitons Kellers.

“Coyotes” vārtsargs Karels Vejmelka atvairīja 41 no 42 viesu metieniem, ļaujot komandai izcīnīt pirmo uzvaru jaunajā “Mullett” arēnā.

“Panthers” šis bija trešais zaudējums pēdējos četros mačos un komanda ar 11 punktiem desmit mačos noslīdējusi uz desmito vietu Austrumu konferencē, kamēr Arizonas komanda ar septiņiem punktiem deviņos mačos tagad ir 11.pozīcijā Rietumos.

Tikmēr jau piekto zaudējumu pēc kārtas piedzīvoja “Penguins”, kas otrā perioda vidū esot vadībā ar 5:2, piekāpās “Bruins”.

Mājinieku labā vārtus Sidnijs Krosbijs, Jevgēņijs Malkins, Džošs Arčibalds, Braiens Rasts un Deniss Rakels, kamēr viesu sastāvā izcēlās Čarlijs Koils, Jakubs Lauko, Breds Maršāns, Pāvels Zaha, Teilors Hols un Hampuss LIndholms, kura rēķinā uzvaras vārti papildlaika ceturtajā minūtē.

Pitsburgas komandas galvenais treneris Maiks Salivans aizvadīja savu 517.maču ar komandu regulārajos čempionātos, kļūstot par visvairāk spēļu ar “Penguins” aizvadījušo speciālistu. Viņš par vienu spēli apsteidza Edu Džonstonu.

“Bruins” šis bija sestais panākums pēc kārtas, kas ar 18 punktiem desmit mačos ļāva nostiprināties Austrumu konferences vadībā. Tikmēr “Penguins” ar desmit punktiem ir 13.pozīcijā 16 komandu konkurencē.