Balceram NHL gūti vārti “Sharks” zaudējumā

Rūdolfs Balcers. Foto – nhl.com

Liepājas uzbrucējs Rūdolfs Balcers piektdien Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlē guva vārtus Sanhosē “Sharks” vienības zaudējumā savā laukumā, bet Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo “Sabres” Kalgari svinēja uzvaru pagarinājumā.

Sanhosē “Sharks” mājās piekāpās Kolorādo “Avalanche” ar 3:5 (0:2, 1:2, 2:1), vēsta LETA.

Latvijas uzbrucējs 54.minūtē guva otros vārtus savas komandas labā, pie labās apmales atņēmis ripu viesu aizsardzības zonā, pietuvojies vārtiem un iemetis ripu vārtsargam starp kājsargiem. Tobrīd rezultāts kļuva 2:4.

Balcers uz ledus pavadīja 14 minūtes un desmit sekundes, kuru laikā trīs reizes meta pa pretinieku vārtiem, divreiz pielietoja spēka paņēmienu, vienreiz bloķēja pretinieka metienu, divreiz atņēma ripu un pabeidza spēli ar +/- rādītāju +1.

Pretinieku rindās divus vārtus guva Valerijs Ņičuškins, aizsargs Keils Makars sakrāja vienu vārtu guvumu un divas rezultatīvas piespēles, trīs piespēles Neitana Makinona kontā, bet divas piespēles tika Miko Rantanenam.

Citā spēlē Girgensona Bufalo “Sabres” izbraukumā ar 1:0 (0:0, 0:0, 0:0, 1:0) pieveica Kalgari “Flames”.

Girgensons uz ledus bija 14 minūtes un 14 sekundes, kuru laikā vienreiz meta pa pretinieku vārtiem, izpildīja vienu spēka paņēmienu un vienu reizi atņēma ripu pretiniekam, noslēdzot spēli ar neitrālu lietderības koeficientu.

Vienīgos vārtus spēlē pagarinājuma ceturtās minūtes sākumā guva Teidžs Tompsons.

“Sharks” ar 60 punktiem 61 spēlē ieņem 13.vietu Rietumu konferencē, bet “Sabres” ar 50 punktiem 62 spēlēs ierindojas 12.vietā Austrumu konferencē.