Balceram otrie vārti sezonā “Panthers” zaudējumā pagarinājumā NHL spēlē

Rūdolfs Balcers. Foto: USA TODAY Sports, Nathan Ray Seebeck

Liepājas uzbrucējs Rūdolfs Balcers piektdien guva savus otros vārtus Nacionālās hokeja līgas (NHL) sezonā, Floridas “Panthers” komandai savā laukumā piedzīvojot zaudējumu.

“Panthers” mājās ar 2:3 (1:1, 1:0, 0:1, 0:1) piekāpās Tampabejas “Lightning”, vēsta LETA.

Balcers guva vārtus 36.minūtē, kad pēc iemetiena izspēles ripa vārtu priekšā atlēca tieši pie Balcera, kurš to no neērtās puses raidīja vārtos, panākdams savai komandai vadību ar 2:1.

Latvijas uzbrucējs uz ledus pavadīja 11 minūtes un 33 sekundes, kuru laikā četrreiz meta pa vārtiem un iekrāja +/- rādītāju +1.

šosezon Balcera kontā piecās spēlēs ir trīs (2+1) rezultativitātes punkti.

14.minūtē vairākumā viesus vadībā izvirzīja Stīvens Stemkoss, bet 16.minūtē Metjū Tkačaks rezultātu izlīdzināja.

“Lightning” pagarinājumu panāca 50.minūtē ar Breidena Pointa vārtiem, kurš papildlaika 128.sekundē guva arī uzvaras vārtus.

“Panthers” nākamajā cīņā svētdien mājās uzņems Ņujorkas “Islanders”.

Floridas vienība ar septiņiem punktiem piecos mačos ieņem ceturto vietu Austrumu konferencē.