Balceram rezultatīva piespēle “Sharks” pārliecinošā uzvarā

Rūdolfs Balcers. Foto – nhlpa.com

Liepājas uzbrucējs Rūdolfs Balcers sestdien atzīmējās ar rezultatīvu piespēli Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlē, kopā ar Sanhosē “Sharks” komandu svinot uzvaru.

“Sharks” mājās ar rezultātu 5:0 (3:0, 1:0, 1:0) uzveica Losandželosas “Kings”, vēsta LETA.

Pirmā perioda vidū mājiniekus vadībā izvirzīja Timo Maiers, bet trešdaļas turpinājumā pa ripai “Kings” vārtos iemeta arī Mets Njeto un Jūnatans Dalēns. Otrajā trešdaļā Tomāšs Hertls panāca 4:0, čeham piecas minūtes pirms pamatlaika beigām gūstot arī piektos “haizivju” vārtus.

“Sharks” pēdējos vārtos Balcers cīnījās vārtu priekšā un no viņa slidas ripa nonāca pie Hertla, kurš bija nekļūdīgs.

Maiers spēli noslēdza ar trīs rezultativitātes punktiem, jo bez gūtiem vārtiem atdeva arī divas rezultatīvas piespēles.

Edins Hils “Sharks” vārtos atvairīja 29 ripas, “sausā” paliekot otro reizi sezonā un piekto reizi karjerā. Pretējos vārtos Kels Pītersons tika galā ar 22 metieniem.

Latvijas uzbrucējs šajā mačā uz ledus pavadīja 15 minūtes un 27 sekundes, 36 sekundes spēlējot mazākumā. Liepājnieks bloķēja vienu metienu, zaudēja vienu ripu, pārtvēra trīs piespēles, zaudēja savā vienīgajā iemetienā un tika pie pozitīva lietderības koeficienta +1.

Balcers šajā sezonā 37 spēlēs guvis sešus vārtus, atdevis desmit rezultatīvas piespēles un iekrājis negatīvu lietderības koeficientu -4.

“Sharks” ar 59 punktiem 58 spēlēs ieņem 13.vietu Rietumu konferencē, kur “Kings” ar 72 punktiem 60 cīņās ir piektā.

Otrdien Sanhosē vienība mājās uzņems vienu no līgas vadošajām komandām Floridas “Panthers”.