Balceram zaudējums NHL pārbaudes spēlēs

Rūdolfs Balcers. Foto: USA TODAY Sports, John E. Sokolowski

Latvijas uzbrucēja Rūdolfa Balcera pārstāvētā Floridas “Panthers” un vārtsarga Artūra Šilova pārstāvētā Vankūveras “Canucks” ceturtdien piedzīvoja zaudējumus Nacionālās hokeja līgas (NHL) pirmssezonas pārbaudes spēlēs.

“Panthers” savā laukumā piekāpās Karolīnas “Hurricanes” ar 2:5 (0:2, 1:2, 1:1), vēsta LETA.

Balcers laukumā pavadīja 13 minūtes un deviņas sekundes, no kurām minūti un piecas sekundes spēlēja mazākumā. Latviešu uzbrucējs atzīmējās ar vienu spēka paņēmienu, vienu pretiniekam atņemtu ripu un vienu kļūdu. Viņš uzvarēja vienīgajā iemetienā un spēli beidza ar neitrālu lietderības koeficientu.

Mājiniekiem vārtus guva Sems Benets un Brendons Montūrs, bet viesiem, kuri divus vārtus guva vairākumā un vienus – mazākumā, Stefans Noīzens, Dereks Stepens, Džastins Robidess, Vasilijs Ponomarjovs un Džeks Drūrijs.

Sergejs Bobrovskis mājinieku vārtos atvairīja 23 no 28 metieniem, bet viesiem divus periodus vārtos aizvadījušais Anti Rānta tika galā ar 20 no 21 metiena, bet vienu periodu spēlējušais Zeks Savčenko atvairīja astoņus no deviņiem metieniem.

Vankūveras “Canucks” savā laukumā pagarinājumā piekāpās Sietlas “Kraken” ar 3:4 (3:1, 0:0, 0:2, 0:1).

Šilovs vārtos stājās trešās trešdaļas sākumā, tiekot galā ar astoņiem no 11 metieniem. Spēli sākušais un divus periodus vārtos pavadījušais Tečers Demko tika galā ar 17 no 18 metieniem.

Viesiem Džoijs Dekords atvairīja 18 no 21 metiena, bet viņa vietā laukumā pusspēlē nākušais Martins Džonss tika galā ar visiem 15 metieniem.

Mājinieki bija panākuši vadību ar 2:0 un 3:1, divreiz realizējot vairākumu, bet uzvaras vārtus izgājienā vienam pret Šilovu 41 sekundi pirms pagarinājuma beigām guva Raiens Donato.

Mājiniekiem ar trim (2+1) rezultativitātes punktiem izcēlās Andrejs Kuzmenko, pa divām rezultatīvām piespēlēm sakrāja Džonetens Millers un Elīass Petešons, bet vēl vieni vārti Tenera Pīrsona kontā.

Uzvarētāju labā ar divām rezultatīvām piespēlēm izcēlās aizsargs Vils Borgens, bet pa vārtiem guva arī Tajs Kartajs, Kols Linds un Džons Haidens.

NHL regulārais čempionāts sāksies 11.oktobrī, bet jau 7. un 8.oktobrī Prāgā tiks aizvadītas divas NHL “Global Series” cīņas starp Nešvilas “Predators” un Sanhosē “Sharks” vienībām.