Balcers gūst vārtus “Sharks” uzvarā pār “Coyotes”

Rūdolfs Balcers. Foto – nhl.com

Liepājas hokejists Rūdolfs Balcers svētdien Nacionālās hokeja līgas (NHL) mačā izcēlās ar gūtiem vārtiem, palīdzot viņa pārstāvētajai Sanhosē “Sharks” izcīnīt uzvaru, kamēr citā spēlē Zemgus Girgensona Bufalo “Sabres” tika pie panākuma pagarinājumā.

“Sharks” savā laukumā ar rezultātu 4:2 (1:0, 0:1, 3:1) uzvarēja Arizonas “Coyotes”, vēsta LETA.

Balcers guva vienības ceturtos vārtus 50 sekundes līdz pamatlaika beigām, kad pēc veiksmīgi atņemtas ripas uzbrukuma zonā raidīja to tukšos vārtos, tiekot pie 18. rezultativitātes punkta šosezon.

Latvijas hokejists šajā mačā uz ledus bija 16 minūtes un 59 sekundes, no kurām minūti un 34 sekundes spēlēja mazākumā. Laukumā pavadītajā laikā gūtajiem vārtiem viņš pievienoja trīs metienus pa vārtiem, divus spēka paņēmienus, vienu atņemtu ripu un noslēdza spēli ar pozitīvu lietderības koeficientu +2.

Vēl Sanhosē vienībā ar precīziem metieniem izcēlās Timo Maiers, Niks Bonino un Noa Gregors.

Citā spēlē Girgensona Bufalo “Sabres” izbraukumā ar rezultātu 3:2 (1:0, 1:2, 0:0, 1:0) pagarinājumā pārspēja Vankūveras “Canucks”, sagādājot mājiniekiem piekto zaudējumu pēdējās sešās spēlēs.

Girgensons laukumā bija 12 minūtes un 42 sekundes, kuru laikā vienu reizi meta pa pretinieku vārtiem, izpildīja trīs spēka paņēmienus un noslēdza maču ar neitrālu lietderības koeficientu.

Uzvaru nesošos vārtus “Sabres” labā guva Rasmuss Dalīns.

“Sharks” ar izcīnītiem 62 punktiem 62 aizvadītās spēlēs Rietumu konferences turnīra tabulā ieņem 13.vietu, kamēr “Sabres” ar 52 punktiem 63 mačos Austrumu konferencē ierindojas 12.pozīcijā.