Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Bēgļus no Ukrainas aicina uz Zvaigznes dienas koncertu Kazdangā

Zvaigznes dienā, 7. janvārī, pulksten 16 Kazdangas kultūras centrā Dienvidkurzemes novada pašvaldība aicina visus Ukrainas valstspiederīgos, kuri šobrīd par savām mājām sauc Dienvidkurzemes novadu, uz skaistu Zvaigznes dienas koncertu, kur varēs iepazīties ar novada latvisko nemateriālo kultūras mantojumu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Koncertā uzstāsies etnogrupa “Kuršu sievas”, vidējās paaudzes deju kolektīvs “Nīca” un jauniešu deju kolektīvs “Spararats”, portālu “ReKurZeme” informē Dienvidkurzemes novada pašvaldības sabiedrisko attiecību un mārketinga daļas vadītāja Kristīne Pastore.

Pasākuma laikā būs tikšanās ar pašvaldības vadību, lai savstarpēji iepazītos un pārrunātu nepieciešamo atbalstu. Pašvaldība nodrošinās transportu uz pasākuma vietu un atpakaļ. Savukārt labdarības organizācija “Tabitas Sirds” sagādās bērniem dāvaniņas.

Pašlaik ir pieteikušies 82 cilvēki no Vaiņodes, no Kazdangas, Rucavas, Medzes, Priekules un Dunalkas, taču dalībnieku skaits vēl var papildināties.

Kopš kara Ukrainā sākuma Dienvidkurzemes novads bija atvērts bēgļu uzņemšanai. Kopš pērnā gada marta novadā drošu patvērumu raduši vairāk nekā 300 bēgļi, kas dzīvo gan pašvaldībai piederošās mītnēs, gan novada ģimenēs. Pusgada laikā daudzi bēgļi ir pārvietojušies – gan pārcēlušies uz citu pašvaldību, gan devušies tālāk uz kādu no Eiropas valstīm, savukārt citi atgriezušies atpakaļ uz Ukrainu.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.