Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Birža pievienojusi papildu nosacījumu “Kurzemes atslēgai 1” piemērotajam uzraudzības statusam

Foto – ka1.lv

Biržas “Nasdaq Riga” valde pirmdien pievienoja papildu nosacījumu likvidējamajai AS “Kurzemes atslēga 1” piemērotajam uzraudzības statusam, jo kompānija noteiktajā periodā nav iesniegusi biržā 2021.gada revidētu gada pārskatu, teikts biržas paziņojumā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Papildu uzraudzības statuss piemērots atbilstoši biržas noteikumiem par finanšu instrumentu iekļaušanu un tirdzniecību biržas regulētajos tirgos, kas nosaka, ka birža uzraudzības statusu piemēro, ja emitents neievēro biržas noteikumos noteiktās regulāri sniedzamās informācijas iesniegšanas termiņus un kārtību, vēsta LETA.

2020.gada 17.novembrī “Kurzemes atslēgai 1” piemērotais uzraudzības statuss vēl joprojām paliek spēkā.

Uzraudzības statuss 2020.gada 17.novembrī kompānijai tika piemērots saistībā ar paziņojumu par akcionāru sapulces sasaukšanu, kurā bija plānots pieņemt lēmumu par uzņēmuma likvidācijas sākšanu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Uzraudzības statusa piemērošana nepieciešama, lai piesaistītu tirgus dalībnieku uzmanību.

Jau vēstīts, ka “Kurzemes atslēga 1” pērn deviņos mēnešos strādāja ar 742 878 eiro apgrozījumu, kas ir par 36,4% mazāk nekā 2020.gada deviņos mēnešos, kā arī cieta zaudējumus 293 713 eiro apmērā, kas ir par 41,9% vairāk nekā 2020.gada deviņos mēnešos.

“Kurzemes atslēgas 1” akcionāri ārkārtas sapulcē 2020.gada 18.decembrī nolēma izbeigt uzņēmuma darbību, un 30.decembrī tika sākts “Kurzemes atslēgas 1” likvidācijas process. Par likvidatoru iecelts kompānijas līdzšinējais valdes priekšsēdētājs un arī “Kurzemes atslēgas 1” patiesais labuma guvējs Pēteris Frīdenbergs.

Uzņēmuma lielākie akcionāri ir AS “Kurzemes atslēga” (48,36%), Vācijas pilsonis Olivers Vīderholds (17,12%), SIA “Aizputes atslēgas” (15,04%). Pārējiem akcionāriem pieder atlikušie 19,48% akciju. “Kurzemes atslēga 1” akcijas kotē biržas “Nasdaq Riga” otrajā sarakstā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.