Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Bluetooth austiņas — kā izvēlēties kvalitatīvu modeli

Izvēloties bezvadu austiņas, svarīgi pievērst uzmanību bluetooth modeļiem. Tieši tie šodien ir visizplatītākie un spēj pilnībā apmierināt vairākuma lietotāju vajadzības.

Kvalitatīvas bluetooth austiņas garantē labu skaņas pārraidi neatkarīgi no to ekspluatācijas apstākļiem. Turklāt ne vienmēr svarīgu lomu spēlē produkcijas ražotājs, jo bezvadu bluetooth austiņas izlaiž daudzi zīmoli. Svarīgi ir citi faktori, kurus arī paredzams izskatīt, jo problēmas ar to. Problēmām ar to, kā pieslēgt bezvadu austiņas ar bluetooth starpniecību, nebūtu jārodas nevienam.

Kā bluetooth versija ietekmē skaņu?
Pirms nopirkt bluetooth austiņas svarīgi ir pārbaudīt tajās uzstādīto bluetooth versiju. Jo augstāka tā ir, jo labāk, jo vecākas versijas būtiski pasliktina skaņas kvalitāti.Savienojumā tiek ņemta vērā visnovecojošākā versija, un, ja tā sakrīt ar austiņām, skaņa būs viduvēja.Sevišķi ja tajās tiek izmantota, piemēram, 4. versija. Nepalīdzēs pat Sony bluetooth austiņas, ja tajās būs novecojusi bluetooth versija.

Kādus kodekus labāk pielietot?
Šeit daudz kas ir atkarīgs no viedtālruņa operātājsistēmas ,ar kuru tiks izveidots savienojums. Tomēr var apsvērt dažas pamatiespējas:

• AAC — piemērots, ja plānots izmantot Iphone bluetooth austiņas.
• AptX un AptX HD.
• LDAC.

Pēdējās trīs opcijas ir piemērotas, ja kopā ar Android OS ierīcēm izmantojat Bluetooth austiņas.

Audio mikroshēma
Svarīgi zināt, ar kādu audio mikroshēmu ir aprīkota bluetooth austiņu garnitūra, jo no tā ir atkarīga skaņas kvalitāte. Labi pazīstami ražotāji ar labas kvalitātes produktiem ir Qualcomm un Realtek. Šīs mikroshēmas, ja tās izmanto dažādos austiņu variantos, tostarp bezvadu Bluetooth austiņās, nodrošina labu skaņas kvalitāti. Izmantojot citus mikroshēmas variantus, var rasties dažas problēmas.

Citas austiņu īpašības
Izvēloties bluetooth austiņas ar mikrofonu vai bez tā, nepieciešams ņemt vērā šādus faktorus:

• Tips — pilnizmēra, uzliekamās, ieliktņi.
• Funkcionalitāte — mikrofons ir vai nav ,vadības panelis, iespēja nomainīt ausu spilventiņus utt.
• Aizsardzības pakāpe no putekļiem un mitruma — IPX. Jo tā ir augstāka, jo labāk, sevišķi kad jūs nokļūstat zem lietus, nodarbojaties ar sportu vai ceļojat.
• Krāsa. Vienam patīk bluetooth austiņas melnas vai baltas , bet kāds izvēlesies dekorētas citās krāsās.

Pareizi piemeklētās austiņas iepriecinās jūs ar labu skaņas kvalitāti un ilgu kalpošanas laiku.

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.