Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

“Bruģa Bumbas” otrais posms norisināsies pie “Street Burger”

Publicitātes foto

Trešdien, 15. jūnijā, stāvlaukumā pie “Street Burgers” norisināsies otrais “Bruģa bumbas” čempionāta posms, kas pirmajā posmā kopumā pulcēja 24 komandas. Pieteikšanās iespējama no pulksten 17:00 – 17:30, bet sacensību sākums pulksten 18:30.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Šī gada “Bruģa bumba” sezona iesākās ar Grobiņas posmu, kurā kopumā piedalījās 24 komandas. Vislielākā interese bija U18 – jauniešu grupā (8 komandas), savukārt otrā populārākā grupa pēc komandu skaita bija U15 – zēnu grupa (7 komandas). Sacensību organizatori ir cerību pilni, ka “Street Burgers” posms pulcēs vairāk komandu, portālu “ReKurZeme” informē turnīra pārstāvis Dāvis Plūme.

U15 – zēnu grupā par 1. posmā uzvarētajiem kļuva komanda “Sasha”, savukārt U18 – jauniešu grupā par uzvarētājiem tika kronēti komanda “Pipari”. U99 vīriešiem uzvarētāju gods tika komandai “Mežpils”, bet tai pašā vecuma grupā sievietēm par uzvarētajām kļuva “Nākamreiz”. Diemžēl MIX grupā bez konkurences par pirmā posma uzvarētajiem tika “G-Town” vienība.

Kopumā tiks aizvadīti seši posmi, tādējādi izspēlēties būs iespējams ikvienam interesentam. Zīmīgi, ka čempionāta noslēdzošajā 6.posmā, kas norisināsies 13.augustā KP basketbola laukumā pie Daugavas palīgstadiona, varēs piedalīties tikai četras labākās kopvērtējuma komandas katrā vecuma grupā, tādējādi kopā sapulcinot tikai pašus labākos no labākajiem. Fināla posmā norisināsies pusfināla un fināla spēles visas dienas garumā, noskaidrojot šī gada čempionus visās vecuma grupās. Līdz ar to katrs posms ir ārkārtīgi svarīgs, lai krātu savai komandai tik svarīgos punktus un kvalificētos fināla posmam.

Tāpat vēl bez basketbola spēlēm pasākumā tiks noskaidrots arī otrs finālists meistarības konkursā, kuriem pēdējā posmā būs jācīnās par galveno balvu – 100 EUR dāvanu karti, kuru sarūpēs tirdzniecības nams ”Kurzeme”. Par pirmā posma meistarības konkursa uzvarētāju kļuva Megija Šaķe.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pieteikšanās sacensībām būs iespējama sacensību dienā 1 – 1,5 stundas pirms tā sākuma, līdz ar to ”Street Burgers” posmam pieteikšanās notiks no pulksten 17:00 – 17:30. Dalības maksa no komandas 10 EUR, neatkarīgi, vai komandā spēlē trīs vai četri spēlētāji. Līdzīgi kā pirms gada, arī šogad jauniešu vecuma grupās Liepājas sporta spēļu skolas audzēkņiem dalība pasākumā būs bez maksas, tādējādi veicinot šī sporta veida attīstību tieši jauniešu vidū.

Vecuma grupas:
U-15 zēni (2007. gadā dzimušie un jaunāki zēni)
U-18 zēni (2004. gadā dzimušie un jaunāki zēni)
U-99 vīrieši (vīrieši bez vecuma ierobežojuma)
U-13 meitenes (2009.gadā dzimušās un jaunākas meitenes)
U-99 sievietes (meitenes bez vecuma ierobežojuma)
MIX grupa (komandā spēlē vismaz viena meitene)

”Bruģa bumba 2022” sacensību posmi:

2.posms 15.jūnijs 18:30 (Street Burgers posms)
3.posms 29. jūnijs 18:30 (LOC posms KP laukumā)
4.posms 13.jūlijs 18:30 (SPB Sporta Bode posms KP laukumā)
5.posms 27.jūlijs 18:30 (t/c Kurzeme posms KP laukumā)
6.posms 13.augusts 12:00 (Fināla posms KP laukumā)

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.