Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Ceļā dosies ikgadējais Velomūzikas brauciens ar koncertiem dažādās Latvijas vietās

Ceļā no šodienas līdz 2. jūlijam dosies ikgadējais Velomūzikas brauciens ar koncertiem dažādās Latvijas vietās, aģentūru LETA informēja mūziķis Kārlis Kazāks.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Viņš pavēstīja, ka Velomūzikas braucienā piedalīsies pats mūziķis, Kaspars Tobis, Maija Ušča, kā arī aktieri Karīna Tatarinova, Kaspars Zvīgulis un citi.

Šogad muzikālais velobrauciens savu ceļu sāks Jelgavā un finišēs Pitragā, pa ceļam sastopot tādas Zemgales un Kurzemes vietas kā Vircava, Kroņauce, Naudīte, Īle, Varieba, Sārcene, Amjūdze, Ciesengure, Iliņi, Ķīvīškrogs, Laidze, Tiņģere, Ģipka, Pūrciems, Vīdale, Neveja, Oste, Sīkrags un daudzas citas.

Kazāks atzīmēja, ka Velomūzikas brauciena naktsmāju devēji paši nosaka vai vakara koncerti būs publiski pieejami, vai tiks paturēti viesmīlīgo saimnieku draugu, kaimiņu un paziņu lokā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Šovasar ikvienam interesentam iespēja apmeklēt Velomūzikas muzicēšanu būs iespējams vairākās vietās – 26.jūnijā Viesatas “Eglītēs”, 28.jūnijā Ugāles Tirgus laukumā, 1.jūlijā “DabaLaba” Ancē un 2.jūlijā Pitraga vecajā kūpinātavā “Kukšupītes”. Koncertu sākums ir paredzēts aptuveni plkst.20. Klātbūtne Velomūzikas koncertos ir bez maksas.

Līdz šī gada vasarai Velomūzika 11 braucienos desmit vasarās ir noripinājusi aptuveni 5500 kilometrus pa Latvijas skaistākajām vietām. Apceļotas un pieskandinātas Latgale, Vidzeme, Malēnija, Sēlija, Leišmale, Zemgale un Kurzeme, atklājot gan pašiem velomūziķiem, gan koncertu apmeklētājiem pārsteidzošas vietas un novadu dažādību.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.