Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Cīravā cīnīsies par Līgo kausu riču račā; kopvērtējumā līderpozīcijās ir Kristīne Zaharāne

Cīravas čempionāta trešais posms. Foto – Uldis Dobelis

Piektdien, 10. jūnijā, pulksten 17 Cīravas skolā sāksies Cīravas pagasta čempionāta riču račā ceturtais posms, kas vienlaikus būs Līgo ceļojošā kausa izcīņa.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Čempionāta trešajā posmā uzvarēja cīravniece Kristīne Zaharāne (24 punkti), otrā bija cīravniece Mudīte Dobele (22), bet trešo vietu ieguva liepājniece Linda Liepiņa (18).

Ceturtā ar 16 punktiem bija cīravniece Sarmīte Štrāle, piekto vietu ieguva liepājnieks Uldis Dobelis (14), bet labāko sešnieku noslēdza cīravniece Spodra Dīķe (14), aiz sevis atstājot Aizputes pagasta pārstāvi Dzidru Šternu (8) un cīravnieku Egilu Rūtenbergu (4).

Trešajā posmā pretiniekus visvairāk kāva U. Dobelis (83 reizes), sekoja Dz. Šterna (72) un E. Rūtenbergs (68).

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Visvairāk kauts tika E. Rūtenbergs (90 reizes), sekoja U. Dobelis (81) un Dz. Šterna (70).

Pēc trim posmiem kopvērtējumā līderpozīcijas ir pārņēmusi K. Zaharāne (60 punkti), otrā ir L. Liepiņa (52), bet trešā – S. Dīķe (48). Ceturtais kopvērtējumā ir U. Dobelis (46), uz piekto vietu noslīdējis E. Rūtenbergs (44), tālāk seko M. Dobele, S. Štrāle (abām pa 42) un Dz. Šterna (24).

Riču raču meistari cīnās par Covid-19 pandēmijas dēļ neizspēlēto 2021. gada sezonu, kurā kopumā būs astoņi posmi, bet vērtēs sešus labākos.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.