Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Dienvidkurzemē kukurūzas laukā šovasar īpašus vakarus piedāvās muzikālo vakaru koncepts “Luxury Village party”

Publicitātes foto

Lai popularizētu kvalitatīvu, videi draudzīgu un ilgtspējīgu dzīvesveidu savienojumā ar lauku romantiku un šarmu, Dienvidkurzemē ir radīts jauns muzikālu vakaru koncepts “Luxury Village party”. Koncerti dažādām gaumēm norisināsies unikālā vidē – iekoptā kukurūzas laukā, lai ikviens apmeklētājs šajos vakaros spētu baudīt kontrastus un pretmetus. Pasākuma atmosfēra veidota tā, lai ērti būtu visiem – gan tiem, kas sēdēs no svaigi pļauta siena gatavotos krēslos, gan tiem, kas atlaidīsies elegantos un mīkstos dīvānos.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Apstāšanās, lai izbaudītu mieru. Apstāšanās, lai smeltos pozitīvu enerģiju. Apstāšanās, lai novērtētu dabu un baudītu visu, ko tā var piedāvāt – smaržu, sajūtas, skaņas un garšas. Šajos īpašajos vasaras vakaros tiks atmodinātas visas maņas,” iepazīstina idejas “Luxury Village party” autore Evija Grāmatiņa.

Pasākuma vides radīšanai tiks izmantotas dekorācijas no dabas materiāliem vai otrreiz pārstrādājamiem izejmateriāliem, tādējādi paildzinot to mūžu un ilgtspēju. Uzkodu servēšanai tiks speciāli piemeklēti dabas materiāli, savukārt dzērienus varēs baudīt no izturīga stikla glāzēm. Siena ballītes, kuras pasākuma laikā pārtaps par ērtiem dīvāniem, tiks sagatavotas no saimniecības pļavās augušās zāles, turklāt ziemas laikā šīs pašas siena ballītes tiks izbarotas saimniecības aitu ganāmpulkam.

Koncerti pieskaņoti dažādām muzikālajām gaumēm, taču katrā pasākumā vietu skaits būs ierobežots, lai saglabātu pasākuma neaizmirstamo šarmu, intimitāti un unikalitāti.
Muzikālo vakaru ciklā tiks piedāvāti trīs “Luxury Village party” koncerti:
• 23. jūlijā kukurūzas lauku ar čellu skaņām pieskandinās grupa “Melo–M”;
• 6. augustā Marts Kristiāns Kalniņš un pavadošā grupa klausītājiem piedāvās Imanta Kalniņa labākās dziesmas;
• 13. augustā grupa “Lauku muzikanti” aicinās uz punktiņkleitu ballīti.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Citviet pasaulē šādi pasākumi, kuros īpaši izceļ dabas un lauksaimniecības vērtības, nav vairs pārsteigums, taču Latvijā šis būs pirmais šāda koncepta pasākumu cikls. Neierastā kukurūzas lauka vide, kultūraugu smarža, putnu un kukaiņu sanēšana – tas muzikālos pasākumus padarīs neaizmirstamus. Esmu pārliecināta, ka koncerti ir iekļaujami vasaras pasākumu must have sarakstā,” papildina Evija Grāmatiņa.

Biļetes uz koncertiem no š.g. 16. maija būs pieejamas platformā www.ekase.lv. Biļetes cenā ietilpst arī uzkodas un vīns. Ierašanās norises vietā no plkst. 19:00, koncerta sākums plkst. 20:00.

Pasākuma norises vieta: Dienvidkurzemes novads, Tadaiķu pagasts, saimniecība “Neaizmirstulītes”. P112, GPS koordinātas 56.599595, 21.278860

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.